BELTRAMI VALENTI

W ofercie naszego sklepu internetowego oprócz zegarków posiadamy również pamiątki ze srebra, wykonane przez włoskie,  renomowane firmy – Beltrami i Valenti. Oferujemy bogaty wybór srebrnych obrazków, figurek, ramek na zdjęcia itp., nadających się na prezent z okazji różnego rodzaju uroczystości typu Chrzest, Komunia Święta,  Roczek, Ślub, czy np. Bierzmowanie. Srebrne dewocjonalia idealnie nadają się także ofiarowane dla bliskich z okazji przeprowadzki do nowego domu, imienin, czy chociażby dla Księdza z okazji przyjęcia święceń. Wszystko zależy od nas kogo i z jakiej okazji chcemy obdarować.

pokaż więcej

Obrazki srebrne

Włoska jakość srebrnych obrazków marek Beltrami i Valenti

 Możliwości wyboru jest wiele. Obrazki są wykonane z wysokiej klasy włoskich materiałów, przy użyciu laminowanego srebra, osadzonego na drewnianym panelu, zabezpieczonego przed rdzą i ciemnieniem za pomocą specjalnego lakieru. To trwała pamiątka, którą można się cieszyć przez długie lata. Obrazki srebrne oryginalnych włoskich marek Beltrami i Valenti  są wyposażone w specjalne podpórki oraz gotowe otworki, dzięki czemu można te piękne pamiątki postawić na półce lub powiesić na ścianie. Tył obrazków pokrywa wysokiej jakości drewno, do którego można z łatwością przytwierdzić spersonalizowany grawerunek, który wykonujemy laserowo na eleganckich blaszkach.

Bogactwo motywów srebrnych obrazków włoskich marek Beltrami i Valenti

Srebrne obrazki oferowane przez nasz sklep www.zegart.pl przedstawiają różnego rodzaju wizerunki, związane z wiarą chrześcijańską. Posiadamy oryginalne pamiątki, przedstawiające wizerunek Matki Boskiej z Dzieciątkiem, Świętej Rodziny, Aniołów, Papieża Św. Jana Pawła II, Pana Jezusa, Ostatniej Wieczerzy, Komunii i wiele innych motywów związanych z wiarą w Boga. Ogromny wybór wzorów i rozmiarów sprawia, że każdy znajdzie wśród oferty włoskich marek Beltrami i Valenti odpowiedni dla siebie model.

CHRZEST ŚWIĘTY

Chrzest Święty to najważniejsze wydarzenie w życiu każdego chrześcijanina. Niestety żadne z nas, z powodu niemowlęcego wieku, nie jest w stanie go zapamiętać. Z tego powodu powstała idea wręczania maluchowi pamiątek Chrztu, które pozostaną z nim na długie lata. Prezentami, po które najczęściej sięgamy są srebrne obrazki z motywami Aniołków, bądź Świętych, którym towarzyszą specjalne napisy, czy fragmenty modlitw. Niektóre osoby preferują ozdobne figurki w postaci np. srebrnego bucika, smoczka, czy łyżeczki. Cenną pamiątką z okazji Chrztu Świętego może być także srebrna ramka na zdjęcie, z motywem Aniołków pilnujących dziecko lub Chrzcielnicą. Srebrna pamiątka ofiarowana maluszkowi z okazji Chrztu Świętego w połączeniu z grawerunkiem będzie z pewnością jedną z cenniejszych dla niego rzeczy.

I KOMUNIA ŚWIĘTA

W ofercie naszego sklepu www.zegart.pl posiadamy szeroki wybór obrazków srebrnych, nadających się na prezent z okazji I Komunii Świętej. Do najchętniej kupowanych modeli należą obrazki z motywem Pana Jezusa z kielichem i Hostią, Chłopca bądź Dziewczynki przyjmujących po raz pierwszy sakrament Komunii. Oprócz obrazków oferujemy m.in. komunijne ramki na zdjęcia, które pięknie będą prezentować się na dziecięcej półce. Komunijne pamiątki ze srebra to zawsze dobry wybór. Wysoka jakość wykonania oraz bogactwo kształtów i motywów zachęca do przyjrzenia się ofercie. Obrazki ze srebra, należące do włoskich marek Beltrami lub Valenti zaprojektowano w różnych kształtach, od klasycznych kwadratów, czy prostokątów, przez formy owalne, aż do modeli w kształcie serca, czy papirusu. Do każdego obrazka można zamówić indywidualny grawerunek, który spersonalizuje prezent i doda mu większej wartości sentymentalnej.

POZOSTAŁE

Każde wydarzenie z życia człowieka wymaga odpowiedniego świętowania i uczczenia. Z tego powodu obdarowujemy się nawzajem prezentami, które stają się z czasem cenniejsze, dzięki wartości sentymentalnej, której nabierają. Oferta włoskich marek Beltrami i Valenti jest stworzona w takim celu, żeby trafić do uczuć odbiorcy, zachwycić go, wzruszyć i zauroczyć. Obrazki ze srebra są tworzone z niezwykłą precyzją i starannością o każdy, nawet najmniejszy detal, po to by wkraść się do serca każdego wrażliwego na piękno odbiorcy.

Wizerunek Świętej Rodziny na obrazkach ze srebra

Nasz sklep oferuje szeroki wybór srebrnych pamiątek, nawiązujących do tradycji chrześcijańskiej i związanej z nią obrzędów i sakramentów. Nasz asortyment obejmuje m.in. obrazy, które przedstawiają wizerunek Świętej Rodziny, będącej symbolem rodzinnego ciepła, miłości i wzajemnego szacunku. Srebrny obrazek przedstawiający kochającą rodzinę: Maryję, Józefa i Dzieciątko Jezus to idealny prezent dla nowożeńców, z okazji rozpoczęcia nowej drogi życia, ofiarowany najczęściej przez rodziców bądź chrzestnych.

Srebrne obrazki z wizerunkiem Matki Boskiej

 Innym często pojawiającym się wśród srebrnych obrazków motywem jest wizerunek Matki Boskiej pod różnymi postaciami: z Dzieciątkiem, Karmiącą, Fatimską, Częstochowską, Ostrobramską i inne.  W zależności od preferencji każdy chrześcijanin znajdzie pasujący mu wizerunek Maryi, do którego będzie mógł zwracać się podczas modlitwy.

Postać Jezusa Chrystusa zobrazowana przez włoskie marki Beltrami i Valenti

Duża ilość srebrnych obrazów włoskich marek Beltrami i Valenti jest poświęcona osobie Jezusa i jego życiu na ziemi. Wśród nich wyróżnić można motyw Ostatniej Wieczerzy, czy np. Modlitwy w Ogrójcu. Niektóre obrazy ze srebra oferowane przez nasz sklep przedstawiają wizerunek Jezusa Miłosiernego, któremu towarzyszy napis ,,Jezu Ufam Tobie” lub Chrystusa tulącego do piersi dziecko. Przedstawień dotyczących postaci religijnych jest wiele, każde inne i unikatowe.

Pamiątki Bierzmowania z podobizną papieży, Archanioła Gabriela i Ducha Świętego

Część srebrnych obrazków o tematyce sakralnej stanowią modele przedstawiające wizerunki papieży: Św. Jana Pawła II i Franciszka, bądź Świętych, np. Jerzego, czy Archanioła Gabriela. W ofercie sklepu www.zegart.pl posiadamy także srebrne obrazki poświęcone Sakramentowi Bierzmowania. Modele te przedstawiają symboliczny wizerunek Ducha Świętego, który pod postacią gołębicy zsyła na osobę bierzmowaną swoje dary.

 Krzyż ze srebra – niezbędnik chrześcijanina

Oprócz srebrnych obrazków o tematyce sakralnej posiadamy także krzyże ze srebra, które można z powodzeniem zawiesić na ścianie, bądź postawić na stole, podczas wizyty księdza po Kolędzie. Krzyż to symbol miłości Boga do człowieka, dlatego każdy wierzący i praktykujący chrześcijanin powinien mieć go w swoim domu.

Figurki ze srebra – pamiątki na różne okazje

Marki Beltrami i Valenti przygotowały szeroką ofertę figurek ze srebra, nadających się do wręczenia na prezent. Należą do nich m.in. Aniołki występujące w różnych rozmiarach i wariantach, smoczki srebrne, łyżeczki, czy chociażby grzechotki. Większość tych pamiątek nadaje się na prezent dla maluszka z okazji jego urodzin, Chrztu, czy na tzw. Roczek. Pamiątkowe srebrne figurki pięknie prezentują się w dziecięcych pokoikach, zachwycając kunsztem wykonania i subtelnymi zdobieniami.