Zegarki damskie S.T.A.M.P.S.

 Zegarki S.T.A.M.P.S. S.T.A.M.P.S. nowatorskie i niekonwencjonalne podejście do zegarków.

Każdy element – pasek, bransoleta, tarcza, akcesoria dodatkowe – umożliwiają tworzenie własnych kombinacji. Wszystko to podkreśla wyjątkowy styl noszącego, ułatwia też błyskawiczną metamorfozę zegarka w zależności od chęci właściciela. S.T.A.M.P.S. jest jak klocki LEGO na nadgarstku – budujesz, rozbudowujesz, przebudowujesz, zachowując pełne dopasowanie i podkreślając swą oryginalność. Zegarki  S.T.A.M.P.S. prezentują odważny, wyrazisty styl – miejski luz i niebanalność. Użyte materiały są wysokiej jakości, przez co powstają zegarki odporne na uszkodzenia i wodoodporne, wyposażone w dokładne mechanizmy kwarcowe. Każda koperta wyposażona jest w specjalną klamrę – uniwersalny zatrzask, umożliwiający szybki prosty montaż znaczków (tarcz). Ze S.T.A.M.P.S.–em na ręku nigdy nie powieje nudą!

pokaż więcej

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

S.T.A.M.P.S.

S.T.A.M.P.S. – złóż go sam

 Zegarki marki S.T.A.M.P.S. to oryginalne, kolorowe czasomierze dla lubiących się wyróżniać fanów mody. Zegarek można samodzielnie rozkładać na części, wymieniać dowolnie różnobarwne, paski czy bransolety. Koperta S.T.A.M.P.S.'ów przypomina kształtem znaczek pocztowy, o wielkości 42 mm. Jest wykonana z tworzywa sztucznego, które sprawia, że zegarek jest lekki, a przez to wygodny w codziennym użytkowaniu. Zegarki tej marki posiadają podstawową wodoodporność,  na tzw. delikatne zachlapania.

Fani marki mogą wybierać spośród ogromnej ilości kolorowych kopert, na których widnieją najróżniejsze motywy. Należą do nich m.in. elementy przedstawiające zwierzęta, naturę, motywy związane z muzyką, czy po prostu jakieś hasła, nawołujące np. do bycia sobą, czy wzywające do zmian w życiu. Każdy zegarek składa się z wymiennej koperty, oraz bransolety wykonanej z tworzywa w różnych kolorach, bądź paska. Można tu znaleźć paski skórzane, satynowe, jeansowe, czy np. welurowe. Dodatkowo S.T.A.M.P.S.-y posiadają  plastikowe, bądź metalowe ramki, które można założyć na tarcze, chroniąc jej brzegi przed uszkodzeniem.

Wyraź siebie z zegarkiem marki S.T.A.M.P.S.

 Zegarki S.T.A.M.P.S. pasują do każdego, kto chce zamanifestować swoje ja, są skierowane nie tylko do kobiet, ale też i do mężczyzn. Mają przez to uniwersalny charakter, przez co można je dopasować do każdej, nawet najbardziej awangardowej stylizacji. Są to czasomierze modowe, którym naczelnym zadaniem jest dobrze wyglądać i podkreślać osobowość ich właściciela. Zegarki S.T.A.M.P.S. mogą stać się genialnym prezentem dla miłośników nowośći i niebanalnych rozwiązań. Zegarki S.T.A.M.P.S. to modele skierowane do pewnych siebie,  ceniących indywidualność osób, które lubią się wyróżniać i zaskakiwać otoczenie.

Sklep internetowy i stacjonarny

W ofercie naszego sklepu www.zegart.pl mamy duży wybór tych zegarków, oraz bransolet, czy pasków potrzebnych do stworzenia spójnej całości. Zegarki pakowane są w oryginalne pudełka i z należytą starannością.