O nas

Oferujemy: modne zegarki, zegarki klasyczne, zegarki szwajcarskie, zegarki automatyczne, męskie zegarki, damskie zegarki, dziecięce zegarki, sportowe zegarki, japońskie zegarki, zegarki lubelskie, zegarki podkarpackie - wszystko w najlepszych cenach.

Sklep Zegart.pl jest Autoryzowanym Dilerem wszystkich oferowanych przez nas marek. Oznacza to, że  nasze zegarki pochodzą z legalnych źródeł, bezpośrednio od dystrybutorów w Polsce. Wszystkie  posiadają polską instrukcję, oryginalne opakowanie oraz ważną gwarancję producenta/dystrybutora na terenie Polski.  Jeżeli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony ze swojego zakupu, produkt możesz zwrócić do 30  dni od daty jego otrzymania, korzystając z opcji zwrotu w ramach odstąpienia od umowy kupna na odległość. Jako jedni z nielicznych, obok sklepu internetowego z zegarkami - posiadamy również salony stacjonarne, w których możesz nas odwiedzić, porozmawiać, zasięgnąć opinii, lub wybrać osobiście zegarek spośród tysięcy modeli, które posiadamy w naszym sklepie. Prowadzimy salony stacjonarne w Biłgoraju gdzie nieopodal województwo lubelskie i podkarpackie stykają się ze sobą.

Oferujemy: modne zegarki, zegarki klasyczne, zegarki szwajcarskie, zegarki automatyczne, męskie zegarki, damskie zegarki, dziecięce zegarki, sportowe zegarki, japońskie zegarki, - wszystko w najlepszych cenach.