Zegarek Versus VersaceZegarki Versus Versace - awangardowy i odważny styl

Zegarki Versus Versace

Versus Versace to stosunkowo nowa marka, ale należąca do grona tych, które niosą za sobą rodzinną historię, w świetle jupiterów wyznaczają modowe trendy i wytyczają nowe kierunki. Gianni Versace stworzył markę w 1989 roku, jako prezent dla siostry Donatelli. Donatella w swych projektach szybko udowodniła, że ekstrawagancja, wyrazistość i znajomość świata mody – w rodzinie Versace są chyba zakodowane genetycznie. Jej zegarki są dalekie od klasyki i skromności, bije z nich przepych, bunt, wręcz barokowy przesyt złoceń, barw i kształtów.
 W okresie 2005 - 2009 Donatella na krótko zaprzestała tworzenia nowych projektów. Po tych kilku latach wróciła z hukiem na światowe wybiegi, a oferta poszerzyła się również o zegarki. Czasomierze Versus Versace to duży wybór zegarków damskich i męskich, choć to zegarki damskie dominują. Czy Versus Versace to zegarek dla każdego? Jeśli lubisz błyszczeć, chcesz się wyróżnić, jesteś odważną buntowniczką – Versus Versace – doskonale wpasuje się w Twój styl. Jeśli pragniesz być postrzegana jako silna i niezależna, nie czujesz się szarą myszką, a odważny styl jest tym, co preferujesz – Versus Versace, doskonale to podkreśli.   

pokaż więcej

Versus Versace

Ekstrawagancja i odważny styl – początki Versus Versace

Marka Versus powstała w 1989 roku dzięki Gianniemu Versace, który stworzył ją w prezencie dla swojej siostry Donatelli. Cechą tej marki był bunt przeciwko klasycznemu podejściu do mody, przedstawiony za pomocą ekstrawagancji i odważnego stylu. Odważna i bezkompromisowa Donatella Versace już rok po powstaniu marki osiągnęła spektakularny sukces. Trwało to do roku 2005, po którym na około 4 lata przerwała tworzenie nowych kolekcji. Po czasie nieobecności w modzie projektantka wróciła w wielkim stylu, a wraz z nią pojawiły się również zegarki.
Zegarki damskie są sygnowane nazwą Versus Versace, a logiem marki jest lew. Czasomierze wykonane są na bazie najlepszej jakości materiałów m.in. posiadają kwarcowe mechanizmy i mineralne, odporne na uderzenia szkła. Marka Versus Versace przygotowała szeroką ofertę zegarków zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Każdy czasomierz jest zaprojektowany w sposób dokładny, oryginalny i staranny. Miłośnik zegarków tej marki z pewnością będzie się wyróżniać na tle innych, dzięki oryginalnym tarczom i awangardowym połączeniom kolorów.

Fire Island i New Logo – dwie główne serie zegarków

W obrębie marki Versus Versace wyróżnić można dwie podstawowe serie. Należą do nich kolekcja Fire Island i New Logo. W skład pierwszej z nich wchodzą zegarki zachowane w sportowym, swobodnym stylu, których koperty i paski zostały stworzone z tworzywa sztucznego. Zegarki z tej serii występują w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu idealnie pasują do każdej kobiecej stylizacji. Oprócz sportowego charakteru czasomierze te cechują się też ukłonem w stronę elegancji, co sprawia, że można je nosić zarówno na codzień jak i od święta.
Kolekcja zegarków New Logo to z kolei czasomierze charakteryzujące się większymi tarczami, zachowanymi w nieco surowym stylu. To kolekcja dla osób lubiących się wyróżniać, gdyż szerokie bezele w połączeniu z szeroką gamą pasków skutecznie zwracają na siebie uwagę.

Versus Versace to niepokorny styl bycia

Marka Versus Versace to symbol luksusu i prestiżu, a także oryginalnego podejścia do kwestii damskiego zegarka. Nie jest on już tylko zegarkiem, ale wyznacznikiem buntu wobec otaczającej rzeczywistości, zaprzeczeniem harmonii i spokoju. Odważne, niepokorne podejście do świata - to cechuje ludzi kochających markę Versus Versace.

Zegarki damskie Versus Versace