ZEGARKI MĘSKIE VOSTOK EUROPE

Męskie zegarki Vostok Europe powstają w Wilnie na Litwie, gdzie są składane ręcznie. Litewska marka została założona w 2003roku przez dwie firmy: Vilnius Koliz i Chystopol Watch. Zegarki dla mężczyzn marki Vostok Europe nawiązują do historycznych i pamiętnych wydarzeń z ZSRR i dokonań naukowych sowietów, o czym świadczą nazwy kolekcji m.in. Almaz, Gaz 14 Limousine, czy chociażby Ekranoplan. Zegarki wiążą się z określonymi wydarzeniami, ich stylistyka ściśle do nich nawiązuje, przez co te oryginalne czasomierze zyskują popularność w wielu krajach Europy i Stanów Zjednoczonych. Do ich tworzenia mistrzowie zegarmistrzostwa wykorzystują najwyższej jakości materiały, po to by służyć swoim posiadaczom przez wiele lat.

pokaż więcej

Męskie Vostok Europe

Gaz 14 Limousine – luksusowe zegarki dla gentlemanów 

Wszystkie serie zegarków niosą ze sobą inną historię, dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wybredny mężczyzna znajdzie wśród modeli idealnie pasujący do niego czasomierz. Dla miłośników starych, kultowych samochodów powstała np. seria Vostok Europe Gaz 14 Limousine, która nawiązuje do luksusowych rządowych samochodów tworzonych dla członków rządu w ZSRR. Czasomierze tej serii w większości posiadają najwyższej jakości skórzane paski i czytelne cyferblaty, które niekiedy zdobi datownik, alarm, czy wskaźnik czasu 24- godzinnego. Te eleganckie zegarki łączą w sobie klasykę z nowoczesnością. Fukcjonalność, niezawodność i niepowtarzalny styl zegarków dla mężczyzn marki Vostok Europe sprawiają, że nie sposób przejść obok nich obojętnie.

Zegarki dla nurków i żyjących pełnią życia mężczyzn

Dla panów aktywnie spędzających czas podczas różnego rodzaju wypraw w nieznane polecamy modele z Chronografem, czy trytowym podświetleniem, umożliwiającym odczyt godziny nawet w najmniej sprzyjających warunkach.Przykładem może być seria Vostok Europe Lunokhod 2, nazwana od rosyjskiego łazika, który wylądował na Księżycu. W obrębie kolekcji znaleźć można m.in. zegarki męskie dla nurków, które osiągają wodoodporność na poziomie 300metrów. Pozwala to na swobodne poruszanie się pod wodą na różnych głębokościach, bez obawy o zniszczenie zegarka. Każdy sportowy czasomierz posiada dodatkowo zawór helowy, którego zadaniem jest rozłożenie ciśnienia w zegarku podczas nurkowania i wynurzania.

Eleganckie czasomierze męskie – Vostok Europe N1 Rocket

Miłośnikom zegarków automatycznych z pewnością przypadnie do gustu seria zegarków Vostok Europe N1 Rocket, nazwana tak od największej rakiety kosmicznej, produkcji rosyjskiej. Te eleganckie zegarki męskie posiadają koperty wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, którym towarzyszą również stalowe bransolety i skórzane lub gumowe paski. Oprócz czasomierzy o naciągu automatycznym, Vostok oferuje swoim pasjonatom również zegarki kwarcowe z chronografem. Męskie zegarki serii N1 Rocket łączą w sobie klasyczne piękno z nutą nowoczesnego, sportowego sznytu.