Narzędzia do manicure i pedicure od Victorinox

Victorinox obok różnego rodzaju noży oferuje także narzędzia służące do dbania o schludny wygląd naszych stóp i dłoni. Mowa tu o starannie przygotowanych akcesioriach, dzięki którym wykonanie idealnego manicure i pedicure stanie się proste,  łatwe i przyjemne. Victorinox oferuje swoim klientom najlepszej jakości obcinacze do paznokci, pilniczki i pęsety. Akcesoria te są niewielkie i poręczne, przez co można łatwo zmieścić je w nawet niewielkich rozmiarów kosmetyczce.

pokaż więcej

Manikiur i pedikiur

Victorinox SwissCard Nailcare – zadba o piękne dłonie i stopy

Jednym z niezwykle przydatnych i pożądanych w szczególności przez kobiety narzędziem marki Victorinox jest SwissCard Nailcare. Jest to wielofunkcyjne urządzenie, które mieści się w niewielkiej wielkości karcie, przypominającej kartę kredytową. To zaskakujące narzędzie łączy w sobie aż 13 przydatnych funkcji, po które za sprawą kompaktowej obudowy, płaskiej niepozornej karty, można sięgnąć w każdej chwili. SwissCard Nailcare zmieści się w portfelu, czy kosmetyczce każdej miłośniczki oryginalnych rozwiązań. Warto wspomnień, że to doskonałe narzędzie Victorinox zdobyło nagrodę Red Dot Award za najlepszy design w 2015 roku. Do najważniejszych funkcji, jakie posiada SwissCard Nailcare należą: solidny szklany pilniczek do paznokci, nożyczki i pęseta. Wszystko to pozwala każdej dbającej o wygląd osobie, czuć się pięknie i pewnie w każdej okoliczności. Złamany nagle paznokieć, który trzeba szybko spiłować już nigdy nie przyprawi nas o ból głowy. Z kolei nic tak nie zadba o nienaganny wygląd brwi, co pęseta. Inne funkcje, którymi może poszczycić się doskonałe narzędzie od Victorinox’a – SwissCard Nailcare to np. długopis z wkładem napełnianym pod ciśnieniem, szpilka z nierdzewnej stali, linijka, szkło powiększające, czy wykałaczka. To doskonałe wielofunkcyjne urządzenie za sprawą oryginalnej budowy idealnie sprawdzi się na prezent dla dbającej o siebie kobiety i lubiącego nienaganny wygląd dłoni mężczyzny. Prezent w postaci karty Nailcare to strzał w dziesiątkę dla lubiących niecodzienne dodatki osób, które cenią sobie oryginalność.

Victorinox Nailclip – mały scyzoryk, wiele funkcji

Nailclip marki Victorinox to gustowne i wielofunkcyjne narzędzie, za sprawą którego dbanie o paznokcie będzie przyjemnie proste, również będąc poza domem. Występuje ono w różnych wariantach kolorystycznych, z obudową
ABS / Celidor  oraz wykonaną z drewna. To pomysłowe kompaktowe narzędzie od Victorinox’a posiada 8 funkcji, ułatwiających wykonywanie manicure i pedicure. Należą do nich m.in. obcinacz i pilniczek do paznokci, przyrząd do czyszczenia paznokci, nożyczki z ząbkowanym ostrzem, małe ostrze, pęseta i wykałaczka. Mały scyzoryk Victorinox Nailclip posiada także kółko do kluczy, za pomocą którego nożyk będzie zawsze blisko. Oryginalny design i wysoka jakość narzędzi, ukrytych w małej obudowie sprawia, że po NailClip chętnie sięgają osoby, dla których sfera beauty jest bardzo ważna.