Zegarki męskie i damskie Pumazegarki puma

Zegarki Puma - wygoda i komfort użytkowania

Powstała w Niemczech w trzy lata po II wojnie marka Puma - rozpoczęła działalność od produkcji obuwia. Z biegiem lat, dzięki szybko wzrastającej popularności i rosnącej sprzedaży, poszerzyła ofertę o odzież, ubrania, kosmetyki, i zegarki sygnowane logo Puma. Dziś Puma jest doskonale funkcjonującą korporacją, marką rozpoznawalną na całym świecie. To efekt starannej kampanii ale i docenienie wysokich standardów i walorów marki. Już w latach 70. XX wieku firma prowadziła rozbudowaną kampanię marketingową i jest dziś sponsorem wielu znanych gwiazd sportu – m.in. piłkarza Pelego, tenisistki Sereny Williams, piłkarza Maradony. Puma jest też jednym z największych technicznych sponsorów w klubowej i międzynarodowej piłce nożnej.

Zegarki Puma projektowane są przez Puma Time i są w nawiązaniu do firmy połączeniem sportowego stylu z uniwersalnością i jakością. Zegarki Puma pozwalają na uprawianie sportu w modnym stylu, są kolorowe, nowoczesne i funkcjonalne. Kolekcja zegarków trafia doskonale w gusta mężczyzn i kobiet –  pozwala zaistnieć stylowi sportowemu  w życiu codziennym nie tylko wielkich sportowców ale i każdego amatora i miłośnika aktywności. Zegarki Puma to nowoczesne dodatki, które definiują styl i charakter każdego, kto będzie je nosił.

pokaż więcej

Puma

Puma – sportowy styl i luz 

Światową ambasadorką zegarków Puma od 2015 roku jest Rihanna. Zegarki tej marki są tworzone w typowo sportowym stylu, przez co znajdują rzeszę fanów lubiących casualowy styl ubierania. Logiem marki jest drapieżny, czarny kot amerykański, zwany pumą. Zegarki Puma posiadają kwarcowe mechanizmy. Wyróżnić wśród nich można zarówno zegarki analogowe, jak i cyfrowe. Bogate wzornictwo i wielość kolorów cechująca zegarki przyczyniły się do ich ogromnej popularności wśród miłośników sportowych czasomierzy.

Zegarki dla aktywnych kobiet i mężczyzn 

Puma przygotowała ciekawe modele zegarków zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a także serię unisex. Męskie zegarki posiadają duże, masywne i okrągłe tarcze,dzięki czemu dobrze prezentują się na większych nadgarstkach. Są to zegarki zarówno o prostych, przejrzystych tarczach, jak i tych urozmaiconych chronografami. Męskie kolekcje zegarków Puma uzupełniają linie Suede i Cool Down. 
Do serii damskich zegarków marki Puma należą linie Diamond i Fundamentals. Pierwsza z nich znajduje swoje zwolenniczki wśród pań lubiących elegancki, formalny styl ubierania, natomiast ta druga jest skierowana dla kobiet, które wolą casualowe stylizacje. Zarówno seria Diamond, jak i Fundamentals liczy zegarki zaprojektowane z tworzywa sztucznego. Wśród zegarków Pumy wyróżnić można jeszcze serie: TKO, które cechują siatkowe bransolety, oraz Suede Lady, modele z kopertą ze stali.
Zegarki przeznaczone dla kobiet i mężczyzn zwane in. Unisex dzielą się na analogowe – seria Gummy oraz cyfrowe – Empower, Loop i Drop. Są to zegarki sportowe, które można z powodzeniem nosić na co dzień.

Dla każdego coś modnego...

 Marka Puma stworzyła także sportowe pulsometry Optical Cardiac 01, do których dodawany jest mierzący tętno pas telemetryczny. Zegarki marki Puma zostały stworzone na potrzeby każdej osoby lubiącej aktywny tryb życia. Są to modele kolorowe, przykuwające spojrzenie, dzięki czemu można je dopasować do każdej, sportowej stylizacji, lub też i tej bardziej formalnej. Puma to modowe zegarki, po które sięga duża rzesza miłośników aktywnego stylu życia na całym świecie.

Puma na www.zegart.pl i w Biłgoraju

Nasz sklep internetowy www.zegart.pl oferuje duży wybór zegarków tej marki, w najlepszych cenach i w oryginalnym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedażowym tej marki i chętnie służymy pomocą przy wyborze idealnego zegarka. Zapraszamy również do sklepów stacjonarnych Topaz- jubiler z siedzibą w Biłgoraju (ul. Kościuszki 56 i ul. Kopernika 27).