ZEGARKI DAMSKIE GENEVE GOLD

Zegarki damskie Geneve Gold to modele wykonane ze złota próby 585. Są to czasomierze eleganckie i ponadczasowe, które nigdy nie wyjdą z mody. W ofercie naszego sklepu mamy kilka unikatowych modeli, które są w pełni oryginalne, posiadają cechy pobiercze obowiązujące na terenie Rzeczypospolitej, zatwierdzone przez główny urząd miar i Unii Europejskiej. Sięgając po złoty zegarek damski Geneve Gold masz pewność co do najwyższej jakości produktu, wysokiej próby złota 14K, która jest najchętniej wybierana przez jubilerów. Złoto próby 585 nie uczula i nie ciemnieje, utrzymując swoje piękno przez lata.

pokaż więcej

Damskie GENEVE Gold

Złoty zegarek damski idealny na prezent

Zegarek wykonany ze szczerego złota to nie tylko piękny dodatek do stylizacji, ale też i swego rodzaju inwestycja. Złoto nie traci na wartości, co sprawia, że po czasomierze z tego cennego kruszcu chętnie sięgają miłośnicy zegarków z całego świata. Złoty zegarek może posłużyć jako wyrafinowany prezent z okazji m.in. urodzin, rocznicy Ślubu, Chrzcin, czy Komunii. Każda okazja jest dobra, żeby obdarować ukochaną osobę tak szczodrym podarunkiem. W połączeniu ze spersonalizowanym grawerunkiem złoty zegarek może stać się cenną pamiątką, która niekiedy pozostaje w rodzinie i jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Luksusowe zegarki damskie ze złota

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór złotych czasomierzy damskich, które są wykonane z wysokiej próby złota – 14K. Zegarki marki Geneve Gold posiadają różnorodną stylistykę. Mamy wśród nich modele, których koperty osadzono na misternie plecionych, złotych bransoletkach, które idealnie dopasowują się do kobiecego nadgarstka. Koperty złotych zegarków damskich przyjmują różne kształty, od okrągłych, przez owalne, do prostokątnych. Pozwala to każdej kobiecie wybrać odpowiedni dla siebie wzór. Damskie złote zegarki Geneve Gold posiadają czytelne, zachowane w klasycznym stylu cyferblaty, na których widnieją smukłe wskazówki i indeksy godzinowe w postaci słupków i cyfr arabskich lub rzymskich. Niektóre modele są zdobione przez cyrkonie, dodające im dziewczęcego uroku. Piękno idzie tu w parze z elegancją.

Zegart.pl – oryginalne złote zegarki damskie

W ofercie naszego sklepu internetowego Zegart.pl posiadamy w pełni oryginalne złote zegarki.Produkty posiadają cechy probiercze obowiązujące na terenie Rzeczypospolitej zatwierdzone przez główny urząd miar (Dz.U. nr 55/1993r, poz.249-Prawo Probiercze) i Unii Europejskiej. Wyroby złote o masie sztuki poniżej 1g i srebrne poniżej 5g nie podlegają obowiązkowi cechowania zgodnie z art.9 ust.1