Zegarki męskie Pulsar

zegarki Pulsar

Zegarki Pulsar - idealne uzupełnienie każdej stylizacji

Marka Pulsar powstała w latach 70-tych ubiegłego stulecia. Zegarki zasłynęły w świecie między innymi dzięki Rogerowi Moore’owi, który wcielając się w postać Jamesa Bonda w „Żyj i pozwól umrzeć” (1973), miał go na nadgarstku. Z innych osobistości - po zegarek Pulsar sięgnął też amerykański prezydent Gerald Ford. W roku 1979 markę Pulsar kupuje  firma SEIKO i pojawiają się kolejne nowatorskie rozwiązania, np. kalkulator w zegarku i solar. Pulsar zasłynął jako marka innowacyjna, kolorowa i zaawansowana technologicznie. Współczesne kolekcje zegarków Pulsar podtrzymują tradycję.

ZEGARKI PULSAR TO GWARANCJA JAKOŚCI:

  • Japońskie mechanizmy Seiko
  • Wszystkie komponenty do produkcji pochodzą z fabryk Seiko
  • Zegarki w całości wykonane ze stali szlachetnej
  • Technologia SOLAR

pokaż więcej

Pulsar

Kosmos inspiracją do powstania Pulsarów​

 Inspiracją do stworzenia zegarków Pulsar był kosmos, a dokładniej gwiazdy, które nazywane są pulsarami. Obiekty te wysyłają promieniowanie z niespotykaną szybkością i w krótkim czasie, przez co stały się wzorem do naśladowania u twórców marki, którzy chcieli wypuścić w świat czasomierze działające w oparciu o najnowsze technologie. Markę Pulsar wyróżnia więc pogoń za nowoczesnością i próba stworzenia zegarka idealnego, nawiązującego do osiągnięć technologicznych, na wzór tych, jakie służą do eksploatacji kosmosu. Zegarki Pulsar charakteryzują się oryginalnym, nieco futurystycznym designem, dzięki czemu od początku powstania cieszą się ogromną popularnością wśród miłośników czasomierzy na całym świecie.

Pulsar – zegarek wykonany z japońską precyzją

Pulsary korzystają z mechanizmów Seiko, dzięki czemu cechuje je japońska niezawodność i doskonała jakość. Wśród zegarków tej marki wyróżnić można modele kwarcowe (działające na baterię), automatyczne ( nakręcane rychem ręki właściciela), a także solarne (napędzane energią pochądzącą ze słońca). Koperty Pulsarów wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu posiadają dużą wytrzymałość. Jeśli chodzi o szkła, to w większości użyto  mineralnych, odpornych na uderzenia czy otarcia, ale też szafirowych, nie rysujących się szkieł.

Serie zegarków Pulsar tworzone z myślą o każdym ,,zegarkomaniaku"

Ze względu na duże zainteresowanie Pulsarami, marka przygotowała szereg serii, przeznaczonych dla określonych grup osób. Należą do nich m.in. linia Busines, Dress, czy Casual. Są to serie, do których zaliczyć można zegarki eleganckie, zachowane w garniturowym stylu przeznaczone dla gentlemanów lubiących dobrze wyglądać. Zegarki te mogą być łączone z typowo wyjściowymi stylizacjami, ale też świetnie sprawdzą się w mniej formalnych sytuacjach.
Dla tych, którym obok eleganckiego wyglądy zależy w dużym stopniu na funkcjonalności zegarków, marka Pulsar przygotowała serie: Sports, Active Man, Chronograph, czy WRC (World Rally Championship). Do tych serii należą modele zegarków przeznaczonych dla aktywnych panów, lubiących wyzwania i adrenalinę. Modele czasomierzy są stworzone po to, by odmierzać przebyte kilometry, czy ułatwiać miłośnikom zegarków aktywne funckjonowanie. Niektóre zegarki, tak jak np. te należące do linii WRC powstały na skutek inspiracji rajdami samochodowymi. Zegarki należące do wyżej wymienionych linii posiadają duże tarcze z umieszczonymi na nich Chronografami, czyli stoperami i datownikami. Wskazówki zegarków pokrywa substancja światłochłonna, dzięki czemu odczyt godziny w ograniczonej jasności jest możliwy. Dodatkowo sportowe modele zegarków Pulsar posiadają dużą wodoodporność na poziomie 100m, dzięki czemu zapewniają komfort noszenia zegarka wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość jego zalania.
Zegarki marki Pulsar występują też w serii Solar, czyli ładują się energrią słoneczną, dzięki czemu modele te nie wymagają częstej wymiany baterii. Daje to swobode użytkownikowi, który może cieszyć się zegarkiem w pełni, nie skupiając uwagi na rzeczach mniej istotnych typu wizyta u zegarmistrza.

Pulsar - marka stawiająca na odważene, oryginalne rozwiązania

Na rynku polskim Pulsary zawitały w 1999 roku i od razu stały się obiektem westchnień nie jednego miłośnika zegarków. Dzięki przystępnej cenie i oryginalnemu wykonaniu oraz doskonałej jakości do dzisiaj cieszą się uznaniem klientów na całym świecie. Zegarki Pulsar to modele przeznaczone dla mężczyzn odważnych, lubiących niecodzienne rozwiązania i ceniących sobie nowe technologie. Czasomierze tej marki łączą w sobie elegancję i niezawodność.

damskie zegarki Pulsar