Zegarki VOSTOK EUROPE – niezniszczalne i unikatowe

Marka Vostok Europe została założona w 2003 roku przez dwa przedsiębiorstwa: Vilnius Koliz i Chystopol Watch Factory Vostok. Celem marki było stworzenie zegarków łączących w sobie nowoczesne technologie i oryginalny design. Już w 2004 roku, czyli rok od założenia Vostok Europe, na targach Baselworld, przedstawiono pierwszą kolekcję tych unikatowych czasomierzy. Składała się ona z 5 modeli, które nawiązywały do najważniejszych osiągnięć wschodniej nauki. Jednym z nich był zegarek Vostok Europe K3 Submarine, który do dzisiaj jest bestsellerem marki. Litewska marka Vostok Europe szybko podbiła serca miłośników zegarków z około 30 krajów Europy i Stanów Zjednoczonych.

pokaż więcej

Vostok Europe

Vostok Europe - Wytrzymałe zegarki dla Strong Mana i pasjonatów przygód

W roku 2009 Vostok Europe rozpoczęła współpracę z firmą Mb-Microtec, która zajmowała się produkcją tub trytowych. Owocem tej spółki był zegarek Ekranoplan, gdzie umieszczono technologię oświetlenia za pomocą trytu, dzięki której czasomierz posiadał niezwykle wyraźną intensywność podświetlenia, utrzymującą się nawet do 25 lat.

Motto marki zegarków Vostok Europe brzmi: ,,For going to extremes”, które oznacza dążenie do ekstremum, perfekcji i doskonałości. W 2014 roku tj. na 10-lecie firmy,  powstał pierwszy na świecie model zegarka z automatycznym mechanizmem chronometru NE88 z SII, inspirowany największym na świecie samolotem AN-225 Mriya. Model ten cieszy się ogromną popularnością wśród pilotów myśliwców F-16, załóg okrętów podwodnych itp.

Zegarki Vostok Europe mają swoich zwolenników również wśród osób zawodowo zajmujących się sportem. Między innymi w 2005 roku te innowacyjne czasomierze były używane do oficjalnych pomiarów podczas wyścigu od Murmańska do Władywostoku. Z kolei w 2012 roku litewski sportowiec Gintautas Igaris rozsławił model zegarka z serii Anchar na rajdzie Dakar. Inny model zegarka marki Vostok – Rocket Tritium, był testowany podczas wyprawy do wnętrza jaskini Krubera, uznawanej za drugą  spośród najgłębszych jaskiń na świecie. Od tego czasu marka wprowadziła nowe motto : ,,VE are the champions”, co oznacza przeświadczenie o niezawodności zegarków Vostok Europe w stosunku do innych marek. Ostatecznym dowodem na niezniszczalność zegarków tej marki jest model Lunokhod, który w 2013 roku został ,,wysłany” poza granicę stratosfery, na wysokość 16680 metrów (2 razy wyżej niż szczyt Mount Everest). Ten wysokiej klasy zegarek poradził sobie bez problemu z temperaturą sięgającą do - 44 stopni Celsjusza oraz z poziomem promieniowania 1200mkR/h.

Niezawodna technologia zegarków Vostok

Zegarki marki Vostok Europe to czasomierze dedykowane wszystkim ceniącym niezawodność mężczyznom i lubiącym oryginalność kobietom. Oprócz masywnych kopert wykonanych z najwyższej jakości stali szlachetnej i doskonale działających mechanizmów, te luksusowe czasomierze posiadają także unikatowy design, dzięki czemu każdy znajdziewśród nich coś dla siebie. Doskonale zaprojektowane modele, posiadają oryginalną stylistykę, ciekawe zestawienia kolorystyczne oraz wykazują się niezwykłą trwałością, m.in. posiadają utwardzane szkła mineralne. 

Znani i ambitni – ambasdorzy marki Vostok Europe

Ambasadorami marki Vostok Europe są m.in.: litewski strongman zawodowy Žydrunas Savickas (Big – Z), uznawany za najsilniejszego człowieka w Europie, czy np. Jurgis Kairys – znany i ceniony na świecie pilot akrobacyjny. Kolejną osobą reprezentującą litewską markę zegarków Vostok Europe jest kierowca rajdowy Benediktas Vanagas, zwycięzca rajdu Dakar.

ZEGARKI MĘSKIE VOSTOK EUROPE

Litewska marka Vostok Europe zadebiutowała w 2003 roku w Wilnie. Powstałe wówczas zegarki męskie tworzone były jako upamiętnienie historycznych osiągnięć naukowych i technologicznych, stąd nazwy serii: Almaz, Ekranoplan, czy np. Lunokhod 2. Zegarki męskie Vostok Europe to modele tworzone z pasją i oddaniem, każdy z nich wiąże się z określoną historią, przez co czasomierze te cieszą się ogromną popularnością wśród miłośników zegarków.

Zegarki męskie Vostok Europe – dla odważnych i bezkompromisowych mężczyzn

Marka Vostok Europe oferuje swoim miłośnikom szereg modeli, którym nie straszne są nawet najbardziej niesprzyjające warunki otoczenia. Twórcy podczas pracy nad zegarkami sięgają po nowoczesne technologie i oryginalne rozwiązania. Jednym z nich jest zastosowanie trytowego podświetlenia, które pozwala na odczyt godziny podczas przebywania w warunkach całkowitej ciemności. Technologia ta pozwala na korzystanie z idealnego podświetlenia nawet do 25 lat. Pałeczki trytowe posiadają m.in. zegarki stworzone specjalnie dla nurków, wchodzące w skład np. serii Anchar. Zegarki męskie Vostok Europe posiadają także wysoką wodoodporność do 300m, co pozwala na swobodne zwiedzanie morskich głębin bez obaw o uszkodzenie czasomierza. Vostoki to niezawodne zegarki dla aktywnie żyjących mężczyzn.

Vostok Europe – zegarki męskie o sportowym charakterze

,,For going to extremes” – ,,Dążenie do extremum”, to motto marki Vostok Europe idealnie określa charakter oferowanych przez nią zegarków. Są to modele wykonane z najwyższej jakości, wytrzymałych materiałów, dzięki czemu czasomierze te wiodą prym wśród zegarkowych marek z całej Europy. Po zegarki męskie Vostok Europe chętnie sięgają znane osobistości ze świata sportu, m.in. Gintautas Igaris, który korzytał z Vostoka podczas Rajdu Dakar. Co więcej już dwa lata po powstaniu marki, zegarki posłużyły jako narzędzia do pomiarów w wyścigu Murmańsk- Władywostok. Warto wspomnieć o modelu Lunokhod, który został testowany na wysokości 16680m poza granicą stratosfery, gdzie doskonale poradził sobie z temperaturą -44 stopni Celsjusza, promieniowaniem 1200 mkR/h i próżnią 88 mB. Model zegarka Rocket Tritium z kolei zasłynął podczas wyprawy do drugiej najgłębszej jaskini świata- Krubera.Szukając modelu niezwykle odpornego na trudne warunki, praktycznie niezniszczalnego, z czystym sumieniem możemy polecić markę Vostok Europe.

Eleganckie i klasyczne zegarki męskie Vostok Europe

Dla miłośników klasyki i elegancji stworzona została seria zegarków o nazwie Gaz 14 Limousine. Nazwa powstała z inspiracji rządowym samochodem o tej samej nazwie. Seria oferuje miłośnikom eleganckich stylizacji zegarki męskie, które charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i oryginalnym, niepowtarzalnym designem. Gaz 14 Limousine to seria automatycznych zegarków męskich, które posiadają rezerwę chodu do 40 godzin. Wodoszczelność tych unikatowych czasomierzy oscyluje w granicy 50 m, a o doskonałą jakość i przejrzystość dba mineralne, odporne na uderzenia szkiełko. Zegarki męskie Vostok Europe to modele na skórzanych paskach wykonanych z dbałością o każdy szczegół. Miłośnikom eleganckich męskich zegarków, które niosą z sobą jakąś historię polecamy serię Gaz 14 Limousine.

Zegart.pl – autoryzowany sklep marki Vostok Europe

Dostępne w sklepie zegarki męskie są oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora. Każdy model posiada 2 lata gwarancji. Do każdego zegarka dodajemy instrukcję w języku polskim oraz oryginalne pudełko i torebkę.