Handyman – niezastąpiony szwajcarski scyzoryk od Victorinox

Szwajcarski scyzoryk Victorinox Handyman to model należący do grupy średnich scyzoryków. Jego przodkiem jest szwajcarski nóż oficerski, używany w 1897 roku. Ten wielofunkcyjny scyzoryk posiada 24 specjalistyczne narzędzia, które okażą się przydatne podczas różnego rodzaju prac w przydomowym warsztacie oraz podczas różnego rodzaju ekstremalnych wypadów. Handyman to doskonały kompan dla każdego, dzięki kółku do kluczy można mieć go zawsze przy sobie, jego kompaktowa budowa bez problemu zmieści się w kieszeni. Można go nosić również w specjalnym skórzanym etui, mocowanym do paska u spodni. Oryginalny scyzoryk Victorinox Handyman posiada m.in. bardzo ostre nożyczki, czy piłkę do drewna, dzięki której z łatwością można przeciąć gałęzie na ognisko. Hak wielofunkcyjny, piłka do metalu, kombinerki z przecinakiem do drutu i z zaciskaczem, usprawnią wykonywanie różnego rodzaju prac w warsztacie. Handyman ma bardzo wiele zastosowań, przyda się każdemu majsterkowiczowi, który ceni sobie niezależność i sam próbuje rozwiązywać problemy dnia codziennego. Szwajcarski scyzoryk marki Victorinox w połączeniu ze spersonalizowanym grawerem może okazać się doskonałym prezentem, który jest zarówno niezwykle praktyczny, jak i designerski.

pokaż więcej

Warsztat

CyberTool – narzędzie wielofunkcyjne Victorinox dla serwisanta i majsterkowicza

Szwajcarski scyzoryk CyberTool to wielofunkcyjne urządzenie pomocne zarówno dla amatorów majsterkowania, jak i zajmujących się różnego typu naprawą i montażem profesjonalistów. W zależności od modelu CyberTool różni się ilością oferowanych funkcji. Łączy je jedno, niezawodność, doskonała szwajcarska jakość i oryginalność. Wielofunkcyjne narzędzie od Victorinox’a poradzi sobie z każdym nawet najbardziej wymagającym zadaniem. Nazwa ,,Cyber” odnosi się do sprzętu cyfrowego, za pomocą którego scyzorykiem tym można naprawiać również zaawansowany technologicznie sprzęt np. komputery, telewizory itp. Służy do tego m.in. klucz oczkowy oraz duża ilość specjalistycznych śrubokrętów. Przykładowo model CyberTool 41 posiada 39 narzędzi, które ułatwiają pracę niejednemu entuzjaście majsterkowania. Jest to szwajcarski nóż należący do średniej wielkości scyzoryków. Wszystkie narzędzia wykonano z najlepszej jakości stali szlachetnej, z precyzją i starannością. Ten wysokiej klasy oryginalny szwajcarski nożyk posiada oprócz dużego i małego ostrza m.in.: kombinerki z przecinakiem do drutu i zaciskaczem ciężarków, pojemnik z nasadkami (śrubokręt 4mm, bit Philips 2, bit Hex 4mm, bity gwiazdkowe Torx 8, 10 i 15), piłkę do metalu, do drewna i wiele innych niezwykle użytecznych funkcji. Ogromna ilość narzędzi mieści się w kompaktowym i wygodnym opakowaniu,  przez co ulubiony model scyzoryka można mieć zawsze blisko siebie. Victorinox CyberTool występuje w różnych wariantach, które różnią się ilością oferowanych funkcji. Oprócz modelu CyberTool 41, Victorinox oferuje również modele 29, 34 i Lite.

Victorinox Tinker – szwajcarski scyzoryk dla  majsterkowicza

Szwajcarski scyzoryk Victorinox Tinker należy do grupy średniej wielkości noży. Model podstawowy posiada 12 specjalistycznych narzędzi, z którymi nic nie sprawi ci trudności. Scyzoryk Tinker poradzi sobie z każdym zadaniem, bez względu na warunki. Świetnie sprawdzi się zarówno podczas domowych prac w warsztacie, jak i na różnego typu wyprawach na łono natury. Model oprócz małego i dużego ostrza posiada także śrubokręt Philips, przyrząd do zdejmowania izolacji, otwieracze do puszek i do kapsli, zakończone śrubokrętami 3 i 6mm, rozwiertak, szpikulec i szydło, wykałaczkę i pęsetę. Model szwajcarskiego scyzoryka można łatwo przymocować za pomocą kółka do kluczy lub nosić go w doczepionym do paska do spodni oryginalnym etui Victorinox. Dla entuzjastów większej ilości narzędzi Victorinox przygotował model Deluxe Tinker, który jest bogaty w 17 narzędzi. Różni się od poprzednika kilkoma dodatkowymi funkcjami, posiada kombinerki, z przecinakiem i zaciskaczem do drutu, nożyczki i  hak wielofunkcyjny, służący do np. noszenia paczek. Z kolei model scyzoryka Super Tinker, różni się od klasycznego Tinkera, tym, że posiada dodatkowo nożyczki i hak wielofunkcyjny. Mimo niewielkich różnic w ilości narzędzi każdy Tinker to doskonały oryginalny nóż szwajcarski, który dobrze jest mieć zawsze przy sobie. W połączeniu ze spersonalizowanym grawerem Victorinox Tinker może okazać  się doskonałym prezentem dla każdego miłośnika majsterkowania.

Victorinox Locksmith - ostrze pod pełną kontrolą

Victorinox Locksmith to model należący do serii dużych scyzoryków. Jak sama nazwa wskazuje posiada on duże blokowane ostrze, które można otwierać za pomocą jednej ręki (kciukiem). Model posiada 14 wyspecjalizowanych narzędzi, które poradzą sobie z każdym nawet najtrudniejszym zadaniem. Locksmith posiada m.in. śrubokręt gwiazdkowy Philips, otwieracz do puszek z małym śrubokrętem 3mm, otwieracz do kapsli z dużym śrubokrętem 6mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, piłkę do drewna, piłkę do metalu itp. Każda z funkcji została wykonana z najwyższą szwajcarską precyzją i starannością, po to by sprostać każdemu, nawet najbardziej skomplikowanemu zadaniu. Scyzoryk Locksmith to kompaktowe narzędzie, ale jakże niezastąpione w każdym domu, warsztacie, czy garażu. Doskonale zmieści się w kieszeni lub w specjalnie przygotowanym etui Victorinox, przymocowanym do paska od spodni. Szwajcarski scyzoryk Locksmith to genialny model na prezent, który w połączeniu ze spersonalizowanym grawerunkiem może okazać się niezastąpionym i ulubionym wielofunkcyjnym narzędziem.