Victorinox Climber – szwajcarski scyzoryk dla aktywnych

Scyzoryk Victorinox Climber jest następcą szwajcarskiego noża oficerskiego z 1897 roku, który odziedziczył po swym przodku niezawodność i oryginalny design. Climber należy do średniej wielkości szwajcarskich noży, które dobrze jest mieć ze sobą podczas wspinaczki górskiej, biwaku, czy bushcraftu w lesie. To doskonałe narzędzie tnące posiada m.in. duże i małe ostrze, otwieracze do puszek i kapsli, nożyczki, wielofunkcyjny hak, czy m.in. przyrząd do zdejmowania izolacji. Doskonała szwajcarska jakość, duża ilość praktycznych narzędzi w jednym gadżecie, w połączeniu z oryginalnym wyglądem skutecznie zachęcają do zabrania go ze sobą wszędzie. Victorinox Climber da sobie radę w każdym środowisku. Model ten nadaje się idealnie na prezent dla żyjących aktywnie ludzi, którzy lubią obcować z przyrodą i czuć się zawsze pewnie. Scyzoryk Victorinox Climber potrafi o to zadbać.

Victorinox Outrider – wielofunkcyjny scyzoryk dla każdego

Victorinox Outrider to model, należący do dużych szwajcarskich scyzoryków. Posiada on wiele przydatnych funkcji, które przydadzą się zarówno poza domem, jak i w nim. Outrider to wielofunkcyjne narzędzie, które można zabrać ze sobą na każdą wyprawę. Świetnie sprawdzi się podczas leśnych wędrówek, grzybobrania, wypadu w góry, czy nad jezioro. Victorinox Climber zadba o Ciebie wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebował. Ten szwajcarski nożyk posiada 14 praktycznych funkcji. Zaliczyć do nich można m.in. duże ostrze, blokowany otwieracz do butelek, rozwiertak, szpikulec, piłę do drewna, nożyczki i inne równie przydatne w codziennym funkcjonowaniu funkcje. Outrider to wygodne narzędzie, które ułatwi i uprzyjemni każdą czynność.

Szwajcarski scyzoryk Victorinox Hiker – zadba o ciebie jak nikt inny

Scyzoryk Victorinox Hiker został stworzony po to by ułatwiać życie każdemu miłośnikowi aktywnego spędzania czasu. Należy on do grupy średnich noży i jest potomkiem legendarnego szwajcarskiego noża oficerskiego. Posiada on 13 funkcji, dzięki którym poradzi sobie z nawet najbardziej wymagającymi zadaniami. Scyzoryk Hiker posiada m.in. duże i małe ostrze, piłę do drewna, przyrząd do zdejmowania izolacji, otwieracze do puszek i kapsli, rozwiertak, duży śrubokręt gwiazdkowy Philips itp. Model szwajcarskiego scyzoryka, o nazwie Hiker doskonale sprawdzi się podczas różnego rodzaju wypadów poza miasto, do lasu, na grzyby, na biwak, w góry itp. Duża ilość specjalistycznych funkcji sprawi, że Hiker stanie się twoim najlepszym przyjacielem, który nigdy cię nie zawiedzie.

Szwajcarski scyzoryk Victorinox Spartan – stworzony dla aktywnych

Victorinox Spartan jest potomkiem szwajcarskich noży oficerskich z 1897 roku. Ten średniej wielkości nożyk posiada wiele specjalistycznych funkcji, ułatwiających wykonywanie codziennych czynności zarówno poza domem, jak i w obrębie niego. Do najważniejszych funkcji należą m.in. duże i małe ostrze, otwieracze do puszek i kapsli, zakończone śrubokrętami 3 i 6mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, rozwiertak, szpikulec i szydło itp. Victorinox Spartan to model wprost stworzony dla aktywnie żyjącego majsterkowicza, który sam próbuje rozwiązywać problemy dnia codziennego. Można go zabrać w każdą podróż, na każdą survivalową wyprawę, do lasu, na grzybobranie i bushcraft. Posiadanie szwajcarskiego scyzoryka uzależnia, jest on tak pomocny i nieoceniony, że każdy kto raz się z nim zapozna, zostaje jego przyjacielem na zawsze. Spartan to model, który z pewnością okaże się trafionym prezentem dla aktywnie żyjącej osoby, o typie majsterkowicza.

Vitorinox Tourist - nożyk na wycieczkę

Scyzoryk Victorinox Tourist to model stworzony dla lubiącego przygody obieżyświata. Model należy do średniej wielkości scyzoryków, co sprawia, że z łatwością zmieści się w kieszeni. Tourist posiada 12 praktycznych funkcji, do których należą m.in. ostrze duże i małe, otwieracze do puszek i kapsli, zakończone śrubokrętami 3 i 6mm, korkociąg, rozwiertak, szpikulec i szydło, czy np. przyrząd do zdejmowania izolacji. Ten doskonałej jakości szwajcarski nożyk jest dedykowany jak sugeruje nazwa turystom. Nieduży, poręczny i niezwykle funkcjonalny, jest niezwykle pomocny podczas każdej wyprawy. Wykonana z czerwonego celidoru obudowa kryje w sobie pęsetę i wykałaczkę. Victorinox Tourist doskonale nadaje się na prezent dla miłośnika podróży, aktywnie żyjącego, który jak się z nim zapozna, już nigdy nie zechce się z nim rozstać.

Scyzoryk Victorinox Forester – dedykowany na leśne wędrówki

Dla miłośników leśnych przygód Victorinox przygotował scyzoryk Forester. Jest to model należący do dużych scyzoryków, który posiada 12 praktycznych funkcji, dzięki którym każdy miłośnik syrvivalu, bushcraftu i aktywnego spędzania czasu w zgodzie z naturą będzie mógł czuć się pewnie w wymagającym środowisku. Szwajcarski scyzoryk Forester posiada m.in. duże blokowane ostrze, piłę do drewna, przyrząd do zdejmowania izolacji, otwieracze do kapsli i do puszek, korkociąg itp. Model szwajcarskiego noża Victorinox Forester występuje najczęściej w trzech wariantach kolorystycznych: czerwonym, niebieskim i z obudową wykonaną z drewna. Model szwajcarskiego scyzoryka Victorinox Forester  to doskonały kompan dla leśników i osób, które lubią spędzać czas na grzybobraniu i leśnych wędrówkach. Forester doskonale poradzi sobie z każdą sytuacją. Dzięki niemu otworzysz konserwę podczas biwaku w leśnej puszczy, czy butelkę wody podczas spaceru lub wino do wieczornego ogniska po ciężkim dniu. Forester będzie zawsze gotowy i chętny do użytku.