Zegarki Atlantic Mariner

Zegarki Atlantic dla miłośników sportów wodnych

Zegarki Atlantic Mariner są nazywane inaczej nurkami. Nazwa ta nawiązuje do ich specyficznego stylu wykonania. Są przeznaczone głównie dla osób aktywnie spędzających czas nad wodą np. na zwiedzaniu morskich głębin, bądź dla żeglarzy czy rybaków. Jednak nie tylko miłośnicy sportów wodnych mogą znaleźć tu coś dla siebie, również entuzjaści stylu vintage będą mogli wybrać odpowiedni dla siebie model.

pokaż więcej

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Mariner

Atlantic Mariner – szwajcarska jakość w zegarkach dla nurków

Atlantiki z serii Mariner posiadają koperty wykonane ze stali nierdzewnej i szafirowe, nie rysujące się szkiełko. Zegarki wykonano przy użyciu najlepszej jakości materiałów, z myślą o tym, by wytrzymywały w  nawet najbardziej trudnych, wodnych środowiskach. Diver’y od Atlantika posiadają dużą wodoodporność na poziomie 200m, co umożliwia zanurzanie się na duże głębokości. Dodatkowo modele te mają obrotowy bezel, który pomaga nurkom w przystankach dekompresyjnych. Czasomierze z serii Mariner są zaprojektowane zarówno na stalowych bransoletach, jak i wytrzymałych i elastycznych paskach, dostępnych w różnych kolorach. Nurki posiadają elementy fluoroscencyjne w postaci pokrytych substancją Neobrite wskazówek i indeksów. Umożliwia to korzystanie z zegarka pod wodą, tam gdzie nie dochodzi światło słoneczne. Charakterystyczną cechą Atlantików z serii Mariner jest lupka na datowniku. Paski zegarków z tej serii są wykonane w stylu retro, czego dowodem są celowo zrobione przetarcia i odbarwienia. Wszystko po to by nadać czasomierzom niepowtarzalnego, uniwersalnego stylu.

Na co dzień i od święta - czyli uniwesralny zegarek Atlantic Mariner

Zegarki Atlantic Mariner to czasomierze idealnie pasujące zarówno dla fanów wodnych sportów, jak i tych, którzy chcą posiadać czasomierz oryginalny i wykonany w pięknym stylu Vintage. Dostępne w naszym sklepie zegarki tej linii doskonale sprawdzą się zarówno do formalnej stylizacji, jak i casualowej.