ZEGARKI MĘSKIE ORIENT

Marka zegarków Orient jest znana na całym świecie ze swej niezawodności i doskonałej precyzji działania. Firma ,,Orient Watch Co” została założona w 1950 roku w Tokio przez Shogoro Yoshida i zyskała popularność dzięki zegarkom produkowanym w klasycznym, eleganckim stylu, które doskonale nadają się jako dodatek do ekskluzywnej stylizacji. Marka Orient oferuje głównie zegarki mechaniczne o napędzie automatycznym, chociaż zdażają się i modele kwarcowe. Pierwszą kolekcją marki była ,,Orient Star”, w skład której wchodziły zegarki o smukłych kopertach, zachowane w ponadczasowym stylu.

Automatyczne zegarki męskie Orient

Wśród modeli zegarków należących do marki Orient dużą grupę stanowią czasomierze mechaniczne o naciągu automatycznym. Mamy tu do czynienia z zegarkami męskimi, które nie wymagają okresowej wymiany baterii, ładującymi się wraz z ruchem ręki właściciela. Po automaty od Orienta chętnie sięgają miłośnicy klasycznych czasomierzy ,,z duszą”. Koperty i bransolety Orientów zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, z kolei części modeli towarzyszą skórzane paski. Automatyczne zegarki męskie marki Orient doskonale podkreślą każdą elegancką stylizację. Oryginalnego wyglądu zegarkom o napędzie automatycznym dodaje często widoczna na tarczy komplikacja Open Heart, dzięki której można śledzić pracę mechanizmu.

pokaż więcej

Męskie Orient

Zegarki męskie Orient Star Classic – klasa i prestiż

Dla miłośników eleganckiej stylistyki, którzy cenią sobie nienaganny wygląd powstała linia Orient Star. Należą do niej modele prestiżowe, wyrafinowane stworzone specjalnie dla kolekcjonerów i znawców japońskiego zegarmistrzostwa. Zegarki męskie Orient Star to modele zachowane w klasycznym, uniwersalnym stylu, o czytelnych tarczach, które zdobi niekiedy wskaźnik rezerwy chodu czy datownik. Wysoka jakość użytych do stworzenia kolekcji materiałów oraz dbałość o nawet najmniejszy szczegół sprawiła, że po Orienty z linii Star sięgają możni tego świata m.in. artyści, czy politycy.

Luksus i niezawodność zegarków męskich Orient

Luksusowe czasomierze od Orienta z całą pewnością można zaliczyć do prawdziwych zegarmistrzowskich perełek. Posiadają one wysokiej klasy mechanizmy zarówno kwarcowe, jak i mechaniczne o napędzie automatycznym, których rezerwa chodu wynosi do 40 godzin. Zegarki męskie marki Orient posiadają oryginalne tarcze, które zdobi komplikacja Open Heart (otwarte serce), hipnotyzująca i przyciągająca spojrzenia. Część modeli należące do linii Orient Star GMT zostały stworzone z myślą o fanach podniebnych podróży. Czasomierze te pozwalają na odczyt godziny z trzech stref czasowych, co ułatwi pracę biznesmanom i gentlemanom działającym w branżach związanych z lotnictwem .

Zegart.pl – autoryzowany sklep marki Orient

Dostępne w sklepie zegarki męskie są oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora. Każdy model posiada 2 lata gwarancji. Do każdego modelu dodajemy instrukcję w języku polskim oraz oryginalne pudełko i torebkę.