Zegarki Atlantic Searamic

Atlantic Searamic – zegarki ze spieku ceramicznego

Zegarki wchodzące w skład serii Searamic oferowane przez markę Atlantic to czasomierze stworzone za pomocą spieku ceramicznego. Są to czasomierze, które z powodzeniem mogą służyć zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Szwajcarska jakość i doskonałość jest tu zestawiona z nowoczesnym, ceramicznym designem. Spiek ceramiczny widoczny w czasomierzach tej serii występuje w kolorach bieli i czerni. Ponadczasowy i oryginalny styl tych zegarków umożliwia korzystanie z zegarka zarówno na co dzień, jak i od święta. Czasomierze z serii Searamic mogą doskonale ożywić każdą casualową i formalną stylizację.

pokaż więcej

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Searamic

Szwajcarska jakość i doskonałość zegarków ceramicznych Atlantic Searamic

Atlantiki należące do serii Searamic posiadają doskonałej jakości kwarcowe mechanizmy typu Ronda. Mają one szafirowe, odporne na zarysowanie szkła, które umożliwiają korzystanie z zegarka i utrzymanie go w nienagannym stanie przez długi czas. Ponadto czasomierze oferowane przez Atlantica posiadają wodoodporność na poziomie 30m, dzięki czemu zegarek jest odporny na lekkie zachlapanie. Wskazówki zegarków pokryte są substancją Neobrite, która umożliwia odczyt godziny w momencie ograniczonej widoczności.

Searamic – połączenie nowoczesności z klasyką w zegarkach Atlantic

Czasomierze oferowane przez markę Atlantic Searamic to modele skierowane do nowoczesnych kobiet i mężczyzn, które poszukują zegarka łączącego w sobie klasykę i szwajcarską jakość z nowoczesnością. Są to zegarki łączące w sobie prostotę i minimalizm zegarka eleganckiego z modnym podejściem do kwestii czasomierza. W ofercie naszego sklepu posiadamy modele pochodzące od oryginalnego producenta, nowe, starannie pakowane z 2 letnią gwarancją.