szeroki wybór zegarków z komplikacją chronografu dla kobiet

Co wyróżnia chronografy?

Nasz sklep internetowy oferuje także szeroki wybór zegarków z komplikacją chronografu dla kobiet. Są to zegarki, których głównym zadaniem jest możliwość odmierzania danych części czasu, na zasadzie stopera. Zegarki z chronografem posiadają dodatkową wskazówkę, która ma za zadanie wskazywać upływ określonej części czasu. Do uruchomienia chronografu służy specjalny przycisk, który najczęściej umieszczony jest z boku zegarka. Tym samym przyciskiem możemy zatrzymać pracę chronografu, lub wyzerować wynik. Niektóre czasomierze posiadają chronograf w postaci subtarcz zdobiących cyferblaty.

pokaż więcej

Zegarki chronografy

Chronografy dla kobiet

Wśród zegarków- chronografów dostępnych w naszym sklepie można wyróżnić modele zachowane w stricte sportowym, jak i bardziej eleganckim, biżuteryjnym stylu. Chronografy cieszą się ogromnym zaintersowaniem klientek zegart.pl. Oferujemy wzory zegarków na ozdobnych bransoletach, w kolorach żółtego i różowego złota, srebra, czy rzadziej spotykanych odcieniach brązu, granatu, bieli, czy szarości. Każdy zegarek damski z chronografem jest tworzony z pasją i oddaniem twórców światowych marek. Niektóre modele dostępne w naszym sklepie posiadają oprócz subtarczy chronografu zdobiących cyferblat, również mieniące się w słońcu kryształki i cyrkonie. Wszystko zaprojektowane tak, aby z powodzeniem trafić w gust każdej, często wymagającej kobiety

Amerykański, oldschoolowy styl chronografów od Timex'a

Przykładem zegarków damskich w typie chronografu dostępnych w zegart.pl są Timex'y. W obrębie marki znaleźć można zarówno modele na stalowych, eleganckich bransoletach, jak i na skórzanych, bądź parcianych paskach. Często zegarki marki Timex obok komplikacji chronografu posiadają także funkcję podświetlenia Indiglo, dzięki której jest możliwe odczytywanie godziny w ciemności. Timex'y za swój amerykański, oldschoolowy styl są uważane za jedne z najchętniej wybieranych przez kobiety czasomierzy. Są to zegarki oryginalne i tworzone z niezwykłą starannością. Są tu chronografy, których tarcze dodatkowo zdobią datowniki, bądź cyrkonie. Zarówno kobieta oczekująca od zegarka funkcjonalności, jak i ta, która stawia na oszałamiający design, znajdzie wśród oferty tej marki odpowiedni dla siebie model.

Chronografy damskie na co dzień i od święta

Zegarki- chronografy oferowane przez nasz sklep internetowy to zbiór modeli, które przypadną do gustu niejednej modnej pani. Kobiecie eleganckiej, która na co dzień wybiera biznesowy, formalny look polecamy zegarki z chronografem od Adriatiki. Są to czasomierze, które obok subtarczek chronografu posiadają liczne ozdobniki w postaci kryształków. To pozwoli surową, biurową stylizację ożywić i nadać jej oryginalnego pazura. Dla kobiet uprawiających różne aktywności idealne będą zegarki- chronografy oferowane przez markę Lorus, na paskach z tworzyw sztucznych, które są niezwykle wytrzymałe i miękkie. Dzięki temu uprawianie sportu i korzystanie przy tym z zegarka jest wygodne i przyjemne.