zegarki męskie atlantic

SZWAJCARSKIE ZEGARKI MĘSKIE ATLANTIC

Marka zegarków szwajcarskich Atlantic należy do najsłynniejszych w Polsce firm produkujących zegarki. Jest znana ze swej niezawodności i dokładności w tworzeniu zegarkowych perełek. Założycielem marki był Eduard Kummer, który początkowo stworzył markę sygnowaną własnym nazwiskiem (1888r), po czym w 1932 roku zmienił nazwę na obecną. Firma Atlantic była jedną z pierwszych na świecie produkujących wodoszczelne zegarki. Co więcej jako pierwsza stworzyła mechanizm szybkiej zmiany daty, za pomocą koronki, co dało podwaliny reszcie zegarkowych marek.

pokaż więcej

Męskie Atlantic

Rożnorodność wśród zegarków męskich Atlantic

Wśród zegarków męskich Atlantic wyróżnić można wiele serii, dedykowanych do konkretnych odbiorców. Każdy mężczyzna znajdzie wśród modeli marki idealny dla niego czasomierz. Mamy tutaj zarówno zegarki zachowane w typowo klasycznym stylu, które posiadają eleganckie, zachowane w minimalistycznym stylu tarcze (Sealine, Seacrest), jak i te bardziej sportowe modele (Seasport, Seaflight). Mechanizmy zegarków to szwajcarska Eta i Ronda – niezwykle precyzyjne i niezawodne. Każdy model zegarka Atlantic posiada szafirowe, odporne na zarysowania szkiełko, które pozwala cieszyć się doskonałym wyglądem czasomierza przez długie lata. Zegarki męskie Atlantic to klasa sama w sobie, oznaka prestiżu i dobrego smaku.

Zegarki męskie Atlantic z serii Worldmaster

Linia zegarków męskich Worldmaster to jedna z najbardziej pożądanych i cenionych serii Atlantica.Cechą charakterystyczną zegarków tej linii jest ukłon w stronę klasyki i elegancji. Czasomierze tej serii zostały stworzone na wzór pierwszych modeli marki, nawiązując tym samym do dawnych lat, z którymi niejednemu miłośnikowi zegarków kojarzą się miłe wspomnienia. Zegarki męskie Atlantic serii Worldmaster to modele w większości o naciągu automatycznym, który działa wraz z ruchem ręki właściciela oraz mechanicznym, który trzeba regularnie nakręcać. Zegarki męskie należące do serii Worldmaster posiadają eleganckie bransolety w kolorach złota i srebra oraz wysokiej jakości skórzane paski, doskonale dopasowujące się do każdego nadgarstka. Seria Worldmaster to klasa sama w sobie, ukłon w stronę tradycji i ponadczasowej elegancji.

Zegarki męskie Atlantic dla fanów sportowego stylu

Miłośnikom szwajcarskiej marki, którzy cenią sobie casualowy styl polecamy serię Seasport Chronograph. Mamy tutaj modele oparte o kwarcowe mechanizmy, których tarcze zdobią tarczki chronografu. Cechą charakterystyczną zegarków serii Seasport są wypukłe szafirowe szkiełka oraz duża wodoodporność – 100m, co umożliwia nawet pływanie z zegarkiem na nadgarstkui nurkowanie bez akwalungu. Każdy zegarek męski serii Worldmaster posiada akcenty kojarzące się z żeglarstwem m.in. logo firmy, czyli kotwica i cyrkiel żeglarski, układające się w kształt litery ,,A”.

Zegart.pl – autoryzowany sklep marki Atlantic

Dostępne w sklepie zegarki męskie są oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora. Każdy model posiada 2 letnią gwarancję i instrukcję w języku polskim oraz oryginalne pudełko i torebkę.