ZEGARKI MĘSKIE SEIKO

Japońska marka Seiko została założona w 1881 roku przez Kintaro Hattori i początkowo zajmowała się handlem biżuterią. Produkcja zegarków rozpoczęła się w 1892 roku w tokijskiej dzielnicy Ginza i stała się jedną z najbardziej rozpoznawanych marek zegarkowych na całym świecie. Zegarki męskie Seiko są wykorzystywane podczas największych imprez sportowych, olimpiad, igrzysk itp. Za sprawą swej niezawodności i doskonałej jakości po czasomierze tej marki chętnie sięgają także hollywoodzkie gwiazdy m.in. grający Jamesa Bonda Sean Connery i Roger Moore, czy m.in. Sigourney Weaver w ,,Obcym”.

pokaż więcej

Męskie Seiko

Znakomita jakość zegarków męskich Seiko

Motto marki Seiko brzmi ,,Zawsze o krok przed resztą”, co oznacza, że twórcy zegarków ciągle rozwijają swoje modele, dbają o ich wykonanie i niezawodność, po to by trudno im było dorównać. Zegarki męskie Seiko są wykonane wewnątrz własnej manufaktury, przez co twórcy mogą zapewnić o ich doskonałości i niezawodności. Seiko to marka ciągle rozwijająca się i dążąca do doskonałości. Jako pierwsza stworzyła zegarek kwarcowy i technologię kinetic, zlepek mechanizmu kwarcowego z automatycznym. Wśród zegarków męskich oferowanych przez Seiko wyróżnić można modele o typowo klasycznym charakterze, jak np. seria Presage, czy skierowanych dla miłośników aktywnego spędzania czasu np. seria Prospex, czy Diver. Każdy, nawet najbardziej wymagający mężczyzna znajdzie wśród zegarków Seiko odpowiedni dla siebie model.

Presage – seria eleganckich i ponadczasowych zegarków męskich Seiko

Miłośnikom ponadczasowej elegancji i prostoty w nowoczesnym wydaniu polecamy serię zegarków Seiko Presage. Czasomierze wchodzące w skład tej linii cechują się niezwykłą starannością wykonania, doskonałą jakością i precyzją działania. Mamy wśród nich modele o mechanicznych mechanizmach z naciągiem automatycznym, które można nakręcać również przy użyciu koronki. Niektóre czasomierze posiadają wskaźnik rezerwy chodu, umieszczony na tarczy, który po nakręceniu wynosi do 40 godzin.Seria Presage została stworzona dla prawdziwych gentlemanów, którzy od zegarka wymagają nie tylko precyzji, ale też i znakomitego wyglądu. Stalowe koperty zegarków męskich Seiko osadzono na stalowych bransoletach i wykonanych ze skóry krokodyla paskach. Tarcze czasomierzy pokryte są specjalnym szkliwem, które chroni je przed blaknięciem mimo upływu lat. Dowodem na to jest wykonany w 1895 roku zegarek kieszonkowy Time Keeper, którego emaliowana tarcza po dziś dzień zachowała swój pierwotny biały odcień, nie ulegając korozji. Zegarki męskie Seiko Presage posiadają trojwymiarowe tarcze, które hipnotyzują swoim pięknem i zachęcają do zakupu.

Zegarki męskie Seiko – stworzone do nurkowania

Marka Seiko stworzyła serie zegarków skierowanych specjalnie dla nurków – Seiko Diver i Prospex. W ich skład wchodzą modele czasomierzy wykonane z wytrzymałych materiałów, stali i odpornych na działanie wody pasków z tworzywa sztucznego. Zegarki męskie dla nurków posiadają wysoki poziom wodoodporności – 200m, co pozwala na swobodne zwiedzanie morskich głębin, bez obaw o zniszczenie czasomierza. Wygodę podczas nurkowania zapewniają również specjalnie wykonane paski ,,z harmonijką”, które łatwiej dopasowują się do nadgarstka podczas zakładania nurkowej pianki. Zegarki męskie Seiko dla nurków to modele posiadające mechanimy automatyczne i solarne, które charakteryzują się doskonałą jakością i kunsztem wykonania. Wytrzymałości czasomierzom męskim w typie nurek dodają także niezwykle odporne szkła – mineralne utwardzane Hardlex (patent Seiko) i szafirowe. Zegarki męskie Seiko posiadają duże tarcze, których wskazówk i indeksy pokryto specjalną powłoką LumiBrite, która umożliwia odczyt godziny w ciemności. Zakręcana koronka i obracany w jednym kierunku bezel zapewniają bezpieczne śledzenie czasu zanurzenia, co jest bardzo ważne w trudnym wodnym środowisku.

Zegart.pl – autoryzowany sklep marki Seiko

Dostępne w sklepie zegarki męskie są oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora. Każdy model posiada 2 lata gwarancji. Do każdego zegarka dodajemy instrukcję w języku polskim oraz oryginalne pudełko i torebkę.