ROAMER AUTOMATIC

Marka Roamer oprócz modeli zegarków z kwarcowymi mechanizmami posiada także czasomierze mechaniczne, o naciągu automatycznym. Jest to ukłon w stronę tradycji i początków istnienia marki, kiedy to większość modeli posiadała taki właśnie mechanizm. Zegarki automatyczne cieszą się szczególną popularnością wśród miłośników klasyki i ponadczasowych rozwiązań.

pokaż więcej

Automatic

Zegarki napędzane ruchem ręki – Roamer Automatic

Linia zegarków Roamer Automatic to zbiór modeli opartych na najstarszym typie mechanizmu, który mimo upływu lat wciąż pozostaje szanowany i pożądany w zegarmistrzostwie. Mamy tutaj do czynienia z wysokiej klasy szwajcarskimi mechanizmami, których rezerwa chodu wynosi do 40 godzin. Zegarki napędzane ruchem ręki przypadną do gustu każdemu kto szuka wygody i nie chce martwić się okresową wymianą baterii, jak w przypadku czasomierzy kwarcowych.

Charakterystyka zegarków serii Roamer Automatic

Wśród modeli automatycznych czasomierzy oferowanych przez markę Roamer wyróżniamy zegarki damskie i męskie na stalowych i ceramicznych bransoletach oraz skórzanych, eleganckich paskach. Automatyczne Roamery przykuwają spojrzenia za sprawą swoich oryginalnych tarczy. Część z nich zdobi komplikacja Open heart, poprzez którą można śledzić pracę mechanizmu, np. w modelach serii C-Line Open Heart Automatic. Niektóre zegarki mechaniczne o naciągu automatycznym mają tarcze typu skeleton, w całości odkrywające przed właścicielem wnętrze czasomierza (Competence Skeleton III Automatic). Kobietom może szczególnie przypaść do gustu seria zegarków Lady Sweetheart Automatic, gdzie komplikacja open heart ma kształt serduszka.

Wysoka jakość automatycznych zegarków Roamer Automatic

Zegarki marki Roamer, które opierają się na mechanizmie automatycznym zostały wykonane z najwyższą starannością i precyzją. Modele te dodatkowo posiadają przeszklony dekiel, który dodatkowo podnosi walory estetyczne czasomierzy. Stalowe koperty automatów od Roamera opierają się na wysokogatunkowych, eleganckich bransoletach ze stali bądź ceramiki oraz na wytwornych, skórzanych paskach. Modele automatyczne posiadają szafirowe, odporne na zarysowania szkiełka i wodoodporność na poziomie 50, a nawet 100m, co umożliwia pływanie z modelem i nurkowanie z rurką.