ZEGARKI MĘSKIE CITIZEN MADE IN JAPAN

Japońska marka Citizen jest znana na całym świecie za sprawą swoich technologicznych osiągnięć. Powstała ona w 1924 roku pod nazwą Citizen, co znaczy ,,Obywatel”, w myśl zasady - dostępny dla wszyskich, nie tylko tych najbardziej zamożnych. Do najważniejszch osiągnięć Citizena zaliczyć można m.in. stworzenie technologii Eco drive, która polega na czerpaniu energii dla zegarka ze światła słonecznego. Kolejnym osiągnięciem Citizena jest zastosowanie rozwiązania radiocontrolled, czyli sterowania zegarka drogą radiową. Wśród perełek marki wyróżnić możnarównież zegarki wykonane z ultralekkiego tytanu, bezpiecznego dla alergików.

pokaż więcej

Męskie Citizen

Wysoki poziom zegarmistrzostwa w zegarkach męskich Citizen

Najwyższa jakość materiałów i dbałość o nawet najmnniejszy szczegół, przyczyniły się do ogromnej popularności zegarków męskich Citizen na całym świecie. Marka cieszy się szacunkiem i uznaniem znawców zegarmistrzowskiego fachu. Zegarki męskie marki Citizen są połączeniem klasyki i nowoczesnych technologii, na które każdy obywatel może sobie pozwolić. Za sprawą przystępnych, nie wygórowanych cen Citizeny cieszą się dużą popularnością i doskonale nadają się jako niezawodne zegarki na prezent, który zostanie z obdarowanym przez długie lata.

Eco-drive w zegarkach męskich Citizen

Nowatorska technologia Eco-drive, jaką na własne potrzeby stworzył Citizen, cieszy się niesłabnącą popularnością w zegarmistrzostwie. Polega ona na możliwości ładowania zegarka za pomocą światła słonecznego bądź sztucznego, dzięki zamontowanym pod tarczą zegarka panelom słonecznym. Przetwarzają one energię ze światła, po czym nadmiar magazynują, zapewniając zegarkowi rezerwę chodu sięgającą do 6 mesięcy. Wśród zegarków męskich Citizen Eco-drive wyróżnić można modele wykonane ze stali szlachetneji tytanu. Część modeli zachowana jest w klasycznej stylistyce i z pewnością przypadnie do gustu mężczyznom ceniącym minimalizm i prostotę. Niektóre z zegarków Citizena są zdobione dodatkowo chronografem, który nadaje im sportowego charakteru.

Radio Controlled – sterowane radiowo precyzyjne zegarki męskie Citizen

Część zegarków męskich marki Citizen posiada technologię dostrajania godziny za pomocą fal radiowych -Radio Controlled. Polega ona na pokazywaniu przez czasomierz dokładnej godzinny, poprzez łączenie się z  do zegarami atomowymi, które są najbardziej dokładnymi na świecie wskaźnikami czasu. Znakiem rozpoznawczym zegarków Citizen Radio Controlled są duże tarcze, ozdobione chronografami, które mierzą czas z dokładnością do jednej setnej sekundy. Zegarki męskie od Citizena idealnie wpasują się w każdą męską stylizację, gdyż występują zarówno na stalowych czy tytanowych bransoletach, jak i na skórzanych i gumowych paskach. Każdy mężczyzna znajdzie wśród nich odpowiedni dla siebie model. Dodatkową zaletą zegarków Citizen Radio Controlled jest szafirowe szkiełko, odporne na zarysowania, mające 9 na 10 możliwych punktów w skali Mohsa.

Zegart.pl – autoryzowany sklep marki CITIZEN

Dostępne w sklepie zegarki męskie są oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora. Każdy model posiada 2 lata gwarancji. Do każdego modelu dodajemy instrukcję w języku polskim oraz oryginalne pudełko i torebkę.