ZEGARKI MĘSKIE EDIFICE

Inspiracja motoryzacją w zegarkach męskich Edifice

Z myślą o fanach motoryzacji i miłośnikach elegancji łączonej ze sportowym luzem powstała seria zegarków męskich Casio Edifice. Należą do niej zegarki inspirowane motoryzacją, których duże tarcze nawiązują stylistyką do zegarów widocznych w kokpitach samochodów wyścigowych. Oryginalny design i wysoka jakość materiałów, z których stworzonono serię sprawia, że po Edifice sięgają rzesze miłośników japońskich czasomierzy z całego świata.

Zegarki męskie Edifice – wysoki poziom wśród japońskich czasomierzy

Zegarki męskie Edifice to czasomierze idealnie trafiające w męskie gusta. Mamy tu do czynienia z zegarkami na bransoletach wykonanych z wysokiej jakości stali szlachetnej oraz modele na skórzanych i gumowych paskach. Wśród nich dominują kolory srebra, czerni, czerwieni i żółci, które podkreślają dynamiczny charakter czasomierzy.

pokaż więcej

Męskie Edifice Casio

Zegarki Casio Edifice to gratka dla miłośnika nowoczesnego designu i oryginalnych rozwiązań. Doskonałą szczelność i wytrzymałość Edifice’om zapewnia wodoodporność na poziomie 100m oraz mineralne, odporne na uderzenia szkiełka, a w niektórych modelach – szafirowe. Są one ręcznie polerowane, co zapewnia zegarkowi wysoki poziom przejrzystości  i dodaje mu klasy.

Edifice – zegarki męskie naszpikowane technologią

Zegarki sygnowane nazwą Edifice to nie tylko designerskie i oryginalne modele, ale też i urządzenia ułatwiające wykonywanie codziennych czynności. Do najważniejszych funkcji, którymi mogą poszczycić się zegarki Edifice należy m.in. Wave Ceptor. Technologia ta polega na synchronizowaniu godziny czasomierza z zegarem atomowo- cezowym, uważanym za najdokładniejszy na świecie. Niektóre modele posiadają także Bluetooth, który umożliwia sparowanie zegarka z telefonem, ułatwia to synchronizację godziny w momencie zmiany naszego położenia. Na uwagę zasługuje także funkcja ,,zgubiony telefon”, która umożliwia szybkie zareagowanie w momencie zgubienia swojego smartphona. Wiele męskich zegarków Casio Edifice ma także funkcję chronografu, która jest szczególnie przydatna dla osób uprawiających sport.

Zegart.pl – autoryzowany sklep marki Casio Edifice

Dostępne w sklepie zegarki męskie są oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora. Każdy model posiada 3 lata gwarancji. Do każdego modelu dodajemy instrukcję w języku polskim oraz oryginalne pudełko i torebkę.