Zegarki męskie solarne

Postaw na wygodę, wybierz zegarek solarny

Ogromnym zainteresowaniem wśród czasomierzy dostępnych w naszym sklepie internetowym cieszą się zegarki solarne - ładowane za pomocą energii słonecznej. Są to czasomierze, które nie wymagają częstej wymiany baterii, dzięki czemu właściciel może cieszyć się i korzystać z zegarka bez poświęcania mu zbędnej uwagi. Po zegarki solarne sięgają mężczyźni, którzy cenią sobie wygodę i nie boją się podążania za nowinkami technologicznymi. To modele stworzone dla odważnych, pewnych siebie panów, którzy cenią sobie sportowy, casualowy styl połączony z nutką elegancji.

pokaż więcej

Zegarki solarne

Niezawodność i wielofunkcyjność - zegarki ładowane światłem

Wśród zegarków solarnych dostępnych w naszym sklepie internetowym wyróżniamy m.in. czasomierze należące do marki Citizen, Pulsar, Seiko, Casio G-Shock, czy Casio Edifice. Dużą grupę stanowią japońskie Citizeny, które posiadają technologię Eco- drive, dzięki której ładowanie akumulatora zegarka odbywa się za pomocą światła słonecznego, bądź nawet sztucznego. Pomagają w tym specjalne panele solarne umieszczone pod tarczą zegarka, które przetwarzają energię świetlną i elektryczną, magazynując jej nadmiar. Pozwala to na utrzymanie aż kilkumiesięcznej rezerwy chodu. Zegarek bez dostępu do światła przez ten okres wciąż działa bez zarzutu.

Solary - czasomierze naszpikowane specjalistycznymi funkcjami

Zegarki solarne dostępne w naszej ofercie to modele występujące zarówno na stalowych, lub tytanowych bransoletach, jak i na skórzanych, czy wykonanych z tworzywa sztucznego paskach. Koperty zegarków często zdobią chronografy, datowniki, bądź inne specjalistyczne funkcje typu: termometr, barometr, czy np. radiocontrolled. Są to czasomierze służące każdemu żyjącemu aktywnie mężczyźnie, który nie boi się wyzwań i stawia na niezawodność oraz funkcjonalność czasomierza. Większość zegarków solarnych dostępnych w naszym sklepie internetowym zawiera w sobie szereg funkcji ułatwiających codzienne czynności (np. alarmy, budziki, czas światowy) lub umożliwiających uprawianie różnych dyscyplin sportowych. Wśród modeli ładowanych energią słoneczną posiadamy zarówno modele o mineralnych, odpornych na uderzenia szkłach, jak i te z szafirowymi, nie rysującymi się szkiełkami.