limitowane zegarki dla mężczyzn

Nieptwtarzalny zegarek - limitowana edycja 

W ofercie naszego sklepu internetowego zegart.pl posiadamy modele kolekcjonerskie, które są unikatowe i tworzone w niewielkiej ilości modeli, nie masowo - tzw. edycje limitowane. Do tej grupy zaliczyć można czasomierze, które powstały na pamiątkę jakichś ważnych wydarzeń, czy projektów. Są one stworzone w ograniczonej ilości egzemplarzy, przez co są rozchwytywane przez miłośników oryginalnych i rzadkich modeli zegarków. Modele limitowane oferowane przez nasz sklep należą do takich marek jak np. Casio G-Shock, Atlantic, Seiko, Pierre Ricaud czy np. Lorus. Każdy miłośnik zegarmistrzowskiego kunsztu znajdzie tu coś dla siebie.

pokaż więcej

Zegarki limitowane

Mechaniczny Atlantic Seaflight Skeleton - gratka dla zegarkomaniaka

Nasza oferta zegarków limitowanych obfituje w czasomierze zarówno o mechanicznym napędzie, jak i kwarcowym, bateryjnym. Do czasomierzy limitowanych o naciągu mechanicznym zaliczyć można zegarki nakręcane za pomocą koronki np. Atlantic Seaflight Skeleton Mechanical 70950.41.59S. Zegarek ten został stworzony w lotniczym stylu oraz w jedynie w 188 egzemplarzach. Ze względu na oryginalny wygląd tarczy, przez którą widać wnętrze zegarka, jest uważany za jeden z najpiękniejszych modeli marki Atlantic. W połączeniu z doskonałym, szwajcarskim mechanizmem i odpornym na zarysowania, szafirowym szkłem zegarek ten, to klasa sama w sobie i nielada gratka dla kolekcjonera.

Seiko Presage z limitowanej edycji - zegarkowe arcydzieło

Przykładem limitowanego zegarka o naciągu automatycznym oferowanego w naszym sklepie jest model - Seiko Presage SSA409J1. To zegarek japońskiej produkcji, który powstał w ilości 6000 sztuk. Na uwagę zasługuje zachowana w jasnej tonacji, giloszowana tarcza, która przypomina wzorem plaster miodu. Piękno tarczy podkreślone zostało także poprzez użycie komplikacji Open heart, dzięki której użytkownik może śledzić pracę mechanizmu czasomierza. Seiko z edycji limitowanej posiada wypukłe szkiełko, które dodaje mu oryginalnego charakteru. Zegarek Seiko Presage z limitowanej edycji to doskonały pomysł na prezent dla eleganckiego, ceniącego doskonałą jakość i klasyczny styl mężczyzny. Oferowany przez markę model idealnie podkreśli każdą dostojną, odświętną stylizację.,

G-Shock Mudmaster Carbon Core X Burton Limited - niezawodny i niezniszczalny

Oprócz mechanicznych czasomierzy z edycji limitowanej w ofercie zegart.pl posiadamy także zegarki o mechaniźmie kwarcowym. Są one zachowane zarówno w sportowym, jak i eleganckim stylu. Przykładem zegarka limitowanego pasującego do casualowego stylu jest G-Shock Mudmaster Carbon Core X Burton Limited GG-B100BTN-1AER. Jest to zegarek, który doskonale sprawdzi się podczas uprawiania sportów ekstremalnych i różnego rodzaju codziennych aktywności, które wymagają od zegarka wytrzymałości i niezawodności. G- Shock z limitowanej edycji posiada oprócz podstawowych funkcji (typu stoper, czas światowy itp.) także szereg innych, nieco bardziej specjalistycznych. Należą do nich m.in. barometr, kompas, termometr, czy np. krokomierz. Zegarek marki G-Shock wyróżnia się kopertą wykonaną z karbonu, materiału niezwykle wytrzymałego i przy tym lekkiego. Dzięki szeregu różnego rodzaju funkcji oraz oryginalnemu, przykuwającemu wzrok designowi czasomierz ten jest uznawany za majstersztyk jeśli chodzi o zegarki sportowe dla prawdziwych mężczyzn. Czasomierz ten znajdzie swoich zwolenników wśród pewnych siebie, silnych panów, którym nie straszne obcowanie z dziką naturą i szeroko pojęte poznawanie świata.