Zegarki Timex Ironman męskie i damskie

Timex Ironman – zegarki sportowe dla każdego

Zegarki z serii Timex Ironman to modele przeznaczone zarówno dla lubiących sportowy styl kobiet, jak i aktywnych mężczyzn. Określenie Ironman zostało zaczerpnięte od nazwy długodystansowego wyścigu triathlonowego świata, organizowanego co roku w mieście Kona na wyspie Big Island. Timex Ironman to zegarki stworzone dla osób uprawiających różnego rodzaju sporty oraz tych, którzy preferują wygodny casualowy styl ubierania.

pokaż więcej

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Ironman

Ironman Sleek 150 – czasomierze z technologią Tap Screen

Timex’y Ironman to czasomierze cyfrowe, których koperty mają w zależności od modelu okrągłe, owalne, bądź kwadratowe kształty. Te bogate w specjalistyczne funkcje zegarki, dzięki opływowym wzorom doskonale dopasowują się do nadgarstka ich użytkownika.

Posiadają różnokolorowe paski, dzięki czemu można je z powodzeniem dopasować do każdej sportowej stylizacji. Seria czasomierzy Timex Ironman jest wciąż dopracowywana i unowocześniana. Z tego względu powstała linia zegarków Ironman Sleek 150, do której należą czasomierze posiadające tehnologię Tap Screen. Polega ona na możliwości korzystania z zegarka dotykowo, używając tylko ekranu, a nie przycisków. Pozwala to w szybszy i prostszy sposób korzystać z zaawansowanych funkcji, które oferuje Timex.

Zegarki dla biegaczy, pływaków i fanów sportu

Seria zegarków Timex Ironman to doskonałe zegarki dla biegaczy i osób aktywnie spędzających czas na świeżym powietrzu. Uprawianiu joggingu sprzyja m.in. oprogramowanie treningowe, dzięki któremu czasomierz jest w stanie zapamiętać czas treningu, nawet do 150 okrążeń. Ponadto Timex’y z serii Ironman posiadają możliwość ustawienia przewidywanego tempa biegu. W momencie gdy sprinter biegnie zbyt wolno, bądź zbyt szybko w stosunku do ustalonego przez siebie planu, zegarek generuje sygnał dźwiękowy informujący go o tym. Jest to doskonała funkcja, dzięki której użytkownik czasomierza może się skupić tylko na wykonywanej aktywności i cieszyć się z efektów ćwiczeń. Zegarek Timex Ironman to także doskonały kompan dla zawodowych pływaków, bądź osób lubiących spędzać czas na basenie. Niezależnie od wykonywanej aktywności fizycznej zegarek zadba o komfort i zachowanie optymalnego wysiłku sportowca, dbając o jego zdrowie. Timex przygotował dla swoich miłośników funkcję alarmu hydracyjnego. Polega ona na tym, że czasomierz przypomina użytkownikowi, kiedy ma uzupełnić płyny podczas ćwiczeń. Funkcją, która pomaga korzystać z zegarka w każdym, nawet zacienionym środowisku jest autorska technologia Timex’a - Indiglo. Dla osób, które sięgną po zegarek ze względu na jego sportowy design, polecamy zwrócić uwagę na funkcję alarmu, (uwzględniającego drzemki), datownika, czy mierzenia czasu w zależności od strefy czasowej w jakiej miłośnik zegarka się znajduje.

Inteligentne zegarki – Timex Ironman

Ogromna ilość specjalistycznych funkcji oraz oryginalny design sprawia, że po Timex’y z serii Ironman sięgają zarówno profesjonalni sportowcy, jak i osoby amatorsko uprawiające różne akytwnośći. Zegarki tej serii przypadną do gustu również fanom inteligentnych gadżetów, którymi będą mogli pochwalić się przed np. kolegami ze szkoły, czy pracy. Korzystna cena i doskonała jakość stawia Timex’y serii Ironman obok najchętniej wybieranych sportowych czasomierzy.