Zegarki Timex Ironman męskie i damskie

Timex Ironman – zegarki sportowe dla każdego

Zegarki z serii Timex Ironman to modele przeznaczone zarówno dla lubiących sportowy styl kobiet, jak i aktywnych mężczyzn. Określenie Ironman zostało zaczerpnięte od nazwy długodystansowego wyścigu triathlonowego świata, organizowanego co roku w mieście Kona na wyspie Big Island. Timex Ironman to zegarki stworzone dla osób uprawiających różnego rodzaju sporty oraz tych, którzy preferują wygodny casualowy styl ubierania.

pokaż więcej

Ironman

Ironman Sleek 150 – czasomierze z technologią Tap Screen

Timex’y Ironman to czasomierze cyfrowe, których koperty mają w zależności od modelu okrągłe, owalne, bądź kwadratowe kształty. Te bogate w specjalistyczne funkcje zegarki, dzięki opływowym wzorom doskonale dopasowują się do nadgarstka ich użytkownika.

Posiadają różnokolorowe paski, dzięki czemu można je z powodzeniem dopasować do każdej sportowej stylizacji. Seria czasomierzy Timex Ironman jest wciąż dopracowywana i unowocześniana. Z tego względu powstała linia zegarków Ironman Sleek 150, do której należą czasomierze posiadające tehnologię Tap Screen. Polega ona na możliwości korzystania z zegarka dotykowo, używając tylko ekranu, a nie przycisków. Pozwala to w szybszy i prostszy sposób korzystać z zaawansowanych funkcji, które oferuje Timex.

Zegarki dla biegaczy, pływaków i fanów sportu

Seria zegarków Timex Ironman to doskonałe zegarki dla biegaczy i osób aktywnie spędzających czas na świeżym powietrzu. Uprawianiu joggingu sprzyja m.in. oprogramowanie treningowe, dzięki któremu czasomierz jest w stanie zapamiętać czas treningu, nawet do 150 okrążeń. Ponadto Timex’y z serii Ironman posiadają możliwość ustawienia przewidywanego tempa biegu. W momencie gdy sprinter biegnie zbyt wolno, bądź zbyt szybko w stosunku do ustalonego przez siebie planu, zegarek generuje sygnał dźwiękowy informujący go o tym. Jest to doskonała funkcja, dzięki której użytkownik czasomierza może się skupić tylko na wykonywanej aktywności i cieszyć się z efektów ćwiczeń. Zegarek Timex Ironman to także doskonały kompan dla zawodowych pływaków, bądź osób lubiących spędzać czas na basenie. Niezależnie od wykonywanej aktywności fizycznej zegarek zadba o komfort i zachowanie optymalnego wysiłku sportowca, dbając o jego zdrowie. Timex przygotował dla swoich miłośników funkcję alarmu hydracyjnego. Polega ona na tym, że czasomierz przypomina użytkownikowi, kiedy ma uzupełnić płyny podczas ćwiczeń. Funkcją, która pomaga korzystać z zegarka w każdym, nawet zacienionym środowisku jest autorska technologia Timex’a - Indiglo. Dla osób, które sięgną po zegarek ze względu na jego sportowy design, polecamy zwrócić uwagę na funkcję alarmu, (uwzględniającego drzemki), datownika, czy mierzenia czasu w zależności od strefy czasowej w jakiej miłośnik zegarka się znajduje.

Inteligentne zegarki – Timex Ironman

Ogromna ilość specjalistycznych funkcji oraz oryginalny design sprawia, że po Timex’y z serii Ironman sięgają zarówno profesjonalni sportowcy, jak i osoby amatorsko uprawiające różne akytwnośći. Zegarki tej serii przypadną do gustu również fanom inteligentnych gadżetów, którymi będą mogli pochwalić się przed np. kolegami ze szkoły, czy pracy. Korzystna cena i doskonała jakość stawia Timex’y serii Ironman obok najchętniej wybieranych sportowych czasomierzy.