Zegarki Atlantic Seacrest

Klasyka i elegancja w Atlantic'ach Seacrest

Ogromnym uznaniem wśród miłośników zegarków szwajcarskich cieszy się seria Atlantic Seacrest. Jest to linia zawierająca zegarki męskie zachowane w klasycznym, eleganckim stylu, które doskonale przypadną do gustu niejednemu ceniącemu luksus i szwajcarską niezawodność panu. Atlantic przygotował serię zegarków skierowanych dla każdego gentlemana, który ceni sobie wyrafinowany styl i nieskazitelny wygląd.

pokaż więcej

Seacrest

Mechanizmy zegarków z serii Seacrest marki Atlantic

Wśród oferty czasomierzy prezentowanych przez serię Seacrest można wyróżnić modele kwarcowe oraz mechaniczne – o naciągu ręcznym i automatycznym. Czasomierze kwarcowe przypadną do gustu mężczyznom ceniącym dokładność i precyzję chodu zegarka, dla których okresowa wymiana baterii nie stanowi żadnego problemu. Z kolei panom, którzy szukają innych rozwiązań polecamy wzięcie pod uwagę Atlantica o mechanizmie automatycznym, który

nakręca się wraz z ruchem ręki właściciela. Polega to na rozpędzaniu sprężyny, która wytwarza energię i odpowiada za pobudzenie do działania kół zębatych, które z kolei napędzają zegarek. To rozwiązanie przypadnie do gustu tym, którzy nie lubią martwić się o wymianę baterii w czasomierzu. Mężczyznom, którzy potrzebują zegarka charyzmatycznego, nawiązującego do zegarków z dawnych lat, w stylu vintage proponujemy modele o naciągu ręcznym, które trzeba samodzielnie nakręcać. Jest to ukłon  w stronę panów szukających zegarka ,,z duszą”, który jest ponadczasowy i niezwykle oryginalny.

Postaw na nieskazitelny wygląd, wybierz Atlantic Seacrest

Część modeli czasomierzy prezentowanych przez markę Atlantic z serii Seacrest posiada także eleganckie, biżuteryjne bransolety w kolorach złota, srebra i typu bikolor. Mamy tu do czynienia także z modelami na skórzanych, wysokiej jakości paskach, wśród których dominują kolory czerni i brązu. Tarcze czasomierzy są duże i czytelne, posiadają wyraźne indeksy, co umożliwia szybkie i proste odczytywanie godziny. Mamy tu do czynienia z różnymi odcieniami cyferblatów m.in. w kolorze białym, czarnym, złotym i kremowym. Wypukłe szafirowe, odporne na zarysowanie szkła pomagają użytkownikowi zegarka zachować go w nienagannym stanie przez wiele lat. Wysoki standard jaki utrzymuje szwajcarska marka Atlantic, stawia je wśród czołówki najchętniej wybieranych klasycznych zegarków.