ZEGARKI MĘSKIE PULSAR

Marka Pulsar powstała w 1972 roku i zasłynęła ze stworzenia pierwszego na świecie zegarka elektronicznego, z podświetleniem LED. Popularność Pulsary zyskały m.in. dzięki użyciu zegarka tej marki w filmie o przygodach Jamesa Bonda ,,Żyj i pozwól umrzeć”. W 1979 roku markę kupiła firma Seiko, co zaowocowało stworzeniem modeli solarnych i zegarków z kalkulatorem. Pulsar to marka oryginalna, wielobarwna i zaawansowana technologicznie.

Inspiracja kosmosem w zegarkach męskich Pulsar

Pulsary to nazwy gwiazd, które wysyłają promieniowanie z ogromną szybkością w krótkim czasie. Twórcy marki inspirując się kosmosem stworzyli zegarki, które działają przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Są wśród nich modele o niebanalnym wyglądzie, oryginalne i designerskie, które idealnie wpasowują się w obecne czasy, gdzie popularnością cieszą się awangardowe rozwiązania. Zegarki męskie Pulsar dodadzą szyku nie jednemu miłośnikowi eleganckich czasomierzy, tworzonych w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

pokaż więcej

Męskie Pulsar

Pulsary - zegarki męskie dla każdego

Marka Pulsar podzieliła zegarki na szereg serii, z których każda przeznaczona jest do innej grupy odbiorców. Serie:,,Busines”, ,,Dress”, czy ,,Casual” doskonale nadadzą się dla fanów elegancji i prostoty, a zegarki w nich występujące będą pasować zarówno na formalne wyjścia, jak i do noszenia na co dzień. Z kolei serie : ,,Sports”, ,,Active Man”, ,,Chronograph”, są dedykowane fanom aktywnego spędzania czasu. Posiadają one chronografy, odmierzające sportowe osiągnięcia oraz wysoki poziom wodoodporności – 100m, co pozwala na swobodne pływanie z zegarkiem. Wskazówki Pulsarów pokrywa substancja luminescencyjna, która ułatwia korzystanie z zegarka w warunkach ograniczonej widoczności. Zegarki męskie Pulsar posiadają obok kwarcowych mechanizmów również solarne, które ładująsię za pomocą energii słonecznej.

Zegart.pl – autoryzowany sklep marki Pulsar

Dostępne w sklepie zegarki męskie są oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora. Każdy model posiada 2 lata gwarancji. Do każdego modelu dodajemy instrukcję w języku polskim oraz oryginalne pudełko i torebkę.