Zegarki Citizen Radio Controlled męskie i damskie

Citizen RadioControlled - Precyzyjne zegarki sterowane radiowo

Czasomierze Citizen Radio Controlled to modele uznawane za jedne z najdokładniejszych i najbardziej precyzyjnych zegarków na świecie. Posiadają technologie, synchronizującą dokładną godzinę za pomocą fal radiowych, łącząc się z zegarami atomowymi. Citizen Radio Controlled to modele, które posiadają solarny mechanizm  Eco- drive, niewymagający okresowej zmiany baterii.

pokaż więcej

Radio Controlled

Japońska dokładność niezawodność i precyzja w zegarkach Citizen Radio Controlled

Zegarki radiowe od Citizena cechują się dużymi tarczami, z umieszczonymi na nich chronografami. Czas jest dzięki temu mierzony z dokładnością do jednej setnej sekundy. Mamy w ofercie zegarki zarówno na stalowych, jak i tytanowych bransoletach. Niektóre modele posiadają także skórzane, bądź gumowe paski.

Citizeny z serii Radio Controlled posiadają szafirowe, wytrzymałe na zarysowania szkła o twardości 9/10 w skali Mohsa. Zegarki sterowane radiowo mają wodoodporność na poziomie 100 i 200 metrów, dzięki czemu można w nich pływać i nawet nurkować bez akwalungu. W obrębie serii mamy do czynienia z czasomierzami tworzonymi w sportowym i eleganckim stylu. Każdy miłośnik japońskiej technologii znajdzie tu coś dla siebie.