zegarki męskie na pasku

Pozwól nam o siebie zadbać

Zegarki męskie na pasku oferowane w naszym sklepie www.zegart.pl charakteryzują się doskonałą jakością i precyzją. Każdy z Panów znajdzie wśród nich coś dla siebie. Posiadamy zegarki na paskach wykonanych ze skóry, bądź tworzyw sztucznych np. gumy, silikonu, karbonu, spieków ceramicznych, włókna węglowego, materiałów tekstylnych oraz parcianych. 

pokaż więcej

Zegarki na pasku

Paski skórzane - elegancja i wyrafinowany styl, po który sięgają gentlemani

Dużą grupę modeli stanowią zegarki na skórzanych paskach, występujące w różnych kolorach, od klasycznej czerni, przez brąz, aż po np. granat. Zegarki te doskonale nadają się do eleganckiej, garniturowej stylizacji, ale także bardzo często są noszone na co dzień, do mniej formalnych okazji. Dzieje się tak ze względu na wygodę, z jaką wiąże się noszenie zegarka na pasku. Skóra jest materiałem, który idealnie dostosowuje się do nadgarstka posiadacza zegarka, podczas noszenia staje się miękka i przyjemna, przez co daje poczucie komfortu i wygody. Najczęściej po zegarki na skórzanych paskach sięgają panowie, którzy chcą elegancko i gustownie wyglądać. Zegarki na skórzanych paskach efektownie wyglądają w połączeniu z garniturem i elegancką koszulą. Wybierają je najczęściej gentlemani, którzy idą za klasyką połączoną z dobrą jakością. Zegarki stricte o garniturowym charakterze, będące na skórzanych paskach, charakteryzują się najczęciej okrągłymi kopertami o średnicy 40 - 42 mm. Tarcze tych czasomierzy są zachowane w stonowanym, minimalistycznym stylu, często zdobią je jedynie datowniki bądź fakturowane tarcze. Wybierając kolor skórzanego paska w zegarku warto dobrać go do koloru butów, bądź paska do spodni (brąz, czerń). Kolor paska zależy także od odcienia tarczy zegarka. Odcienie złota genialnie komponują się z paskami brązowymi, natomiast srebrne często dobrze wyglądają w połączeniu z paskami czarnymi. Ogromny wybór zegarków na skórzanych paskach posiada np. marka Atlantic, która dzięki szwajcarskiej jakości wykonania i gustownie dobranym paskom, zyskała całą rzeszę fanów zegarków na całym świecie.

Paski typu Nato - wytrzymałość i wygoda

Inną grupę zegarków stanowią czasomierze posiadające paski wykonane z tworzyw sztucznych. Można tu wyróżnić m.in. paski typu Nato., wykonane z nylonu. Paski te najczęściej posiadają 20 mm szerokości, są podwójne, dzięki czemu stabilnie utrzymują się na dłoni właściciela zegarka. Są to paski wodoodporne i niezwykle wytrzymałe, a także dzięki specjalnemu wykonaniu, są przepuszczalne i pozwalają skórze oddychać. Spotkać tu można zegarki z paskami zapinanymi na klamry, bądź rzepy. Paski typu Nato ze względu na swoją wytrzymałość i lekkość cieszą się ogromną popularnością wśród miłośników zegarków. Paski  typu Nato można spotkać m.in. w zegarkach marki Timex czy np. Lorus. Są to modele skierowane do osób ceniących casualowy styl i wygodę.

Paski gumowe, silikonowe dla fanów aktywnego stylu życia

W ofercie naszego sklepu posiadamy także szeroki wybór zegarków na paskach silikonowych, gumowych. W skład tych grup wchodzą zegarki o typowo sportowym, codziennym  charakterze. Paski do zegarków sportowych charakteryzują się dużą wodoodpornością, a także lekkością i wytrzymałością. Są to paski, które nie boją się wysokich lub niskich temperatur, czy jakichś zewnętrznych uszkodzeń. Są wykonane w taki sposób, aby mogły służyć swoim użytkownikom przez długi czas i być przy nich nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Zegarki na paskach silikonowych, gumowych znajdują swoich miłośników wśród osób aktywnie uprawiających różne sporty np. bieganie, pływanie, czy chociażby wspinaczkę górską. Przykładem takich zegarków są np. modele wchodzące w skład marki Casio G-Shock, czy np. Casio Edifice.