solarne zegarki damskie

Bądź oryginalna, postaw na zegarek solarny

Wśród oferty zegarków solarnych dostępnych w naszym sklepie internetowym każda ceniąca oryginalność i funkcjonalność czasomierza kobieta znajdzie coś dla siebie. Zegarki ładowane za pomocą energii słonecznej zyskują coraz większą popularność wśród płci pięknej. Dzieje się tak ze względu na wygodę użytkowania, z jaką kojarzą się solary, które nie wymagają częstych zmian baterii i w większości przypadków są naszpikowane ogromną ilością przydatnych w codziennym życiu funkcji. Zegarki solarne skierowane są dla pań lubiących sportowy, często casualowy styl, które oczekują od zegarka precyzji i niezawodności.

pokaż więcej

Zegarki solarne

Eco-drive - technologia dla wymagających

Przykładami zegarków solarnych damskich, które oferujemy w naszym sklepie są Citizeny. Posiadają one technologię Eco- drive - stworzoną przez tę japońską markę. Technologia ta umożliwia ładowanie akumulatora zegarka energią pochodzącą ze światła słonecznego, lub sztucznego. Czasomierz damski posiadający technologię Eco- drive może dzięki temu działać nawet kiedy utraci dostęp do światła, nawet przez okres kilku miesięcy. Pozwala to na korzystanie z czasomierza w dowolnie wybranym przez siebie momencie, bez obawy o jego działanie. Funkcja ta jest szalenie przydatna w damskich zegarkach, gdyż jak wiemy kobieta zmienną jest i lubi eksperymentować z doborem dodatków i stylizacji. Zegarek użyty do danej stylizacji jednego dnia, w kolejnym dniu jest zastąpiony innym itd.

Solarny zegarek damski podkreśli twój styl

Zegarki damskie z mechanizmem solarnym dostępne w zegart.pl są tworzone z myślą o gustach każdych kobiet. Znaleźć wśród nich można modele posiadające skórzane, wysokiej jakości paski, jak również stalowe, różno-kolorowe bransolety. Ten drugi typ stanowią zegarki zachowane w kolorach żółtego złota, srebra, a coraz częściej także i różowego złota (rose gold). Solary damskie mają nie tylko precyzyjnie wskazywać godzinę, czy datę, ale też muszą posiadać biżuteryjny, ozdobny look. Często modele zegarków solarnych przeznaczone dla kobiet zawierają dodatkowe ozdoby typu kryształki, czy cyrkonie. Wszystko po to, by trafić w gusta niejednej, wymagającej kobiety.