tytanowe zegarki damskie

Citizen - pionier wykorzystania tytanu 

Zegarki wykonane z tytanu jako pierwsza zapoczątkowała marka Citizen. Twórcy marki docenili właściwości tego materiału i w pełni to wykorzystali. Tytan charakteryzuje się ogromną wytrzymałością i trwałością. Jest to materiał, który stosuje się na szeroką skalę w dziedzinach przemysłu lotniczego, zbrojeniowego, czy nawet kosmicznego. Z tytanu tworzy się m.in. promy kosmiczne, co świadczy o jego lekkości i niezawodności.

pokaż więcej

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Zegarki tytanowe

Lekkość i oryginalny design zegarków tytanowych dla kobiet

Kobiety pokochały zegarki tytanowe ze względu na to, że nie zawierają niklu. Dzięki temu są w pełni bezpieczną alternatywą dla kobiet borykających się z różnego rodzaju alergiami i uczuleniami. Ponadto zegarki tytanowe dla kobiet są niezwykle lekkie i wygodne w noszeniu. Cechują się stonowanymi, szarymi kolorami, które znakomicie wpisują się w każdą elegancką, czy casualową, kobiecą styizację. Zegarka damskiego tytanowego nie jest łatwo uszkodzić, jest on niezwykle wytrzymały na zarysowania, co pozwala cieszyć się nim w każdych okolicznościach.

Japońska precyzja i doskonała wytrzymałość

Przykładami zegarków tytanowych damskich oferowanych w naszym sklepie internetowym są np. Citizeny czy zegarki marki Seiko. Japońska precyzja wykonania w połączeniu z niezawodnością tytanu, to duet doskonały dla kobiet ceniących sobie wygodę, bezpieczeństwo i oryginalność.