Zegarki pilot aviator wybierają również kobiety

Kobiety wybierają zegarki dla pilotów

Lotnicze zegarki cieszą się uznaniem nie tylko mężczyzn, ale też i kobiet. Są to modele przypominające stylem męskie czasomierze, z tą różnicą, że posiadają mniejsze gabarytowo tarcze. Do grupy zegarków pilot aviator zaliczyć można wszystkie damskie zegarki nawiązujące stylistyką do lotnictwa. Znaleźć tu można modele zarówno na skórzanych, jak i parcianych paskach oraz na stalowych bransoletach. Są to zegarki, które doskonale sprawdzą się u kobiet, kochających latać samolotami, kobiet- pilotów, stewardess, ale także u kobiet- podróżniczek, czy tych, które cenią sobie niezawodność zegarka i jego unikatowy styl.

pokaż więcej

Zegarki pilot aviator

System GPS oraz możliwość korzystania z zegarka przy ograniczonej widoczności

Zegarki pilot aviator posiadają szereg funkcji umożliwiających wygodne funkcjonowanie podczas podróży. Należy do nich m.in. system GPS, który pozwala na zsynchronizowanie czasu z określoną strefą czasową. Ponadto indeksy damskich zegarków lotniczych pokryte są warstwą luminescencyjną, która umożliwia odczyt godziny w ciemności. Szkiełka zegarków pokrywa anty- refleksyjna powłoka, która także usprawnia korzystanie z zegarka podczas ograniczonej widoczności.

Szeroki wybór zegarków lotniczych oferowanych przez Zegart.pl

Czasomierze damskie pilot aviator dostępne w ofercie naszego sklepu zegart.pl posiadają paski skórzane, parciane, a także stalowe bransolety. Przykładami marek, w których znaleźć można takie zegarki są Adriatica, Seiko, czy np. Citizen. Dominują tu stonowane kolory pasków, przede wszystkim czernie, brązy, granaty, czy np. zielenie.