Zegarki Citizen Titanium męskie i damskie

Zegarki tytanowe – nowość od Citizena Titanium

Zegarki tytanowe jako pierwsza zaczęła produkować marka Citizen. Ten japoński producent zwrócił uwagę na właściwości tego materiału, które doskonale sprawdzają się w zegarmistrzostwie. Tytan odznacza się niezwykłą wytrzymałością i lekkością, dzięki czemu jest używany na szeroką skalę w takich dziedzinach jak np. przemysł lotniczy, zbrojeniowy czy kosmiczny. Zegarki tytanowe nie zawierają niklu, przez co sięgają po nie także alergicy, którzy mają często problemy skórne.

pokaż więcej

Titanium

Citizen Titanium – super lekkie, wytrzymałe i antyalergiczne japońskie czasomierze

Czasomierze Citizen z serii Titanium charakteryzują się obok lekkości i hipoalergicznych właściwości także szaro- popielatym,  matowym kolorem bransolet i tarcz. Są to zegarki, które z powodzeniem można założyć zarówno do casualowej, jak i formalnej, biznesowej stylizacji. W ofercie naszego sklepu internetowego Zegart.pl posiadamy duży wybór modeli damskich i męskich. Wszystkie są stworzone z myślą o wrażliwych nadgarstkach, które szukają komfortowego i wygodnego czasomierza.
Zegarki Citizen Titanium to modele różnorodne i unikatowe. Są tu zarówno czasomierze o klasycznych, przejrzystych tarczach, jak i z chronografem, bądź z bogato fakturowanymi cyferblatami. Każdy w obrębie tych japońskich czasomierzy znajdzie coś dla siebie. Większość modeli posiada mechanizm solarny Eco- driver, dzięki czemu zegarek nie wymaga okresowej wymiany baterii.