ZEGARKI MĘSKIE TIMEX

Marka Timex tworzy zegarki przeznaczone dla niemal każdego odbiorcy. Są wśród niej modele zachowane w klasycznym stylu, ale też i o sportowym charakterze. Po Timex’a sięgają zarówno dorośli mężczyźni, jak i mali chłopcy, dla których często jest on ich pierwszym w życiu zegarkiem. Doskonały stosunek ceny do jakości sprawia, że amerykańska marka cieszy się niesłabnącą popularnością wśród miłośników zegarków z całego świata.

pokaż więcej

Męskie Timex

Klasyka i uniwersalny design zegarków męskich Timex

Modele czasomierzy oferowanych przez Timex’a, które przypadną do gustu miłośnikom prostoty i elegancji znaleźć można m.in. w serii Waterbury. Zegarki męskie cechują się dużymi, wyraźnymi tarczami, na których widnieją często arabskie cyfry. Klasyczne modele męskich zegarków od Timex’a doskonale nadadzą się jako gustowny dodatek do garnituru, czy koszuli. Występują w wielu odcienieniach i wzorach, zarówno na skórzanych paskach, jak i na eleganckich bransoletach. Każdy nawet najbardziej wymagający pan znajdzie wśród zegarków Timex zadowalający go model.

Dla fanów sportowego stylu – zegarki męskie Timex

Mężczyznom lubiącym aktywnie spędzać czas marka Timex przygotowała zegarki bogate w wiele ciekawych funkcji. Zaliczyć do nich można m.in. rozbudowany stoper, dzięki któremu można śledzić swoje sportowe osiągnięcia i dążyć do doskonałości. Przykładem sportowych modeli od Timexa może być seria Timex Ironman, przeznaczona dla triatlonistów, czy np. Timex Intelligent Quartz, która oferuje w swych modelach m.in. takie funkcje jak kompas, czy termometr. Zegarki męskie Timex zachowane w sportowym stylu idealnie dopełnią każdą casualową stylizację. Wysoka jakość użytych przy ich tworzeniu materiałów oraz oryginalny design sprawia, że po Timex’a chętnie sięgają miłośnicy zegarków na całym świecie.

Niesłabnąca popularność zegarków męskich Timex

Od XIX wieku marka Timex nieprzerwanie gości na zegarmistrzowskim rynku i cieszy się ogromną popularnością. Po modele marki chętnie sięgają znani i lubiani artyści czy politycy. Model zegarka Yankee stworzony w 1901 roku był ulubieńcem amerykańskiego powieściopisarza Marka Twain’a. Był to zegarek, który kosztował 1 dolar, przez co stał się niezwykle rozchwytywany. Sprzedano 6 milionów sztuk tego modelu, który już zawsze kojarzony był z amerykańskim dolarem. Urokowi Timex’ów nie mogli się obszeć również znani amerykańscy politycy. Po model zegarka Timex Ironman sięgnął np. prezydent Bill Clinton podczas swojej inauguracji. Innym prezydentem noszącym na nadgarstku model Timex Indiglo był George W. Bush.

Indiglo – nowatorska funkcja w zegarkach męskich Timex

W 1992 roku amerykańska marka Timex stworzyła Indiglo, z którą kojarzona jest marka. Jest to funkcja podświetlenia tarczy, za pomocą wciśnięcia koronki zegarka. Polega ona na pobudzeniu atomów fosforu za pomocą prądu, co skutkuje warstwowym podświetleniem. Obecność mechanizmu kwarcowego przyczynia się zarówno do wskazywania godziny jak i do podświetlenia tarczy czasomierza. Jest to funkcja ułatwiająca korzystanie z zegarka w warunkach o ograniczonej widoczności.

Zegart.pl –autoryzowany sklep marki Timex

Dostępne w sklepie zegarki męskie są oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora. Każdy model posiada 2 lata gwarancji. Do każdego zegarka dodajemy instrukcję w języku polskim oraz oryginalne pudełko i torebkę.