Zegarki Seiko Automatic męskie i damskie

Zegarki z duszą – Seiko Automatic i Sports Automatic

Dewiza twórców marki Seiko brzmi ,,zawsze krok przed resztą”, co oznacza, że japońska manufaktura tworzy zegarki oryginalne, prestiżowe i wprowadza autorskie rozwiązania. Jednym z takich rozwiązań jest automatyczny mechanizm, opracowany przez tę tokijską markę. Zegarki należące do serii Seiko Automatic są nakręcane za pomocą ruchu ręki właściciela, dzięki czemu nie wymagają okresowej wymiany baterii. Są to czasomierze z duszą, które dzięki nieskazitelnej precyzji wykonania i doskonałemu designowi budzą uznanie wśród miłośników zegarków na całym świecie.

pokaż więcej

Automatic

Automat od Seiko – majstersztyk japońskiego zegarmistrzostwa

Japońskie zegarki Seiko Automatic są tworzone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W obrębie serii można wyróżnić zarówno klasyczne, eleganckie modele, jak i te bardziej sportowe. Tradycja łączy się tu z nowoczesnością. Seria Seiko Automatic to czasomierze zaprojektowane na stalowych bransoletach, czasem pozłacanych technologią PVD oraz modele na skórzanych, bądź silikonowych paskach. W zależności od

preferencji użytkownik może wybrać odpowiedni dla siebie model. Dla fanów sportowego stylu polecamy automatyczne zegarki w typie nurek, diver, z którymi można bez obawy pływać i nurkować. Zegarki sportowe automatyczne posiadają często chronografy, tachymetry i fosforyzujące wskazówki, które ułatwiają odczyt godziny w warunkach ograniczonej widoczności. Modele, które doskonale nadadzą się do formalnej, eleganckiej stylizacji oferowane przez markę Seiko posiadają stonowane tarcze, które zdobią jedynie datowniki, bądź komplikacja Open heart. Niektóre klasyczne zegarki  posiadają także giloszowaną tarczę, która hipnotyzuje swoim pięknem niejedno wytrawne spojrzenie. Seiko Automatic to seria stworzona dla koneserów pięknych, wyrafinowanych czasomierzy, które obok niepowtarzalnego designu posiadają doskonałą jakość i precyzję wykonania. Automatyczne zegarki Seiko to gwarancja niezawodności i symbol luksusu i ponadczasowego stylu.