Zegarki Atlantic Seagold

Złoty Atlantic Seagold - zegarek inwestycja na trudne i niepewne czasy

Złoto jest materiałem niezwykle cennym i pożądanym zarówno w jubilerstwie, jak i w zegarmistrzostwie. Marką, która tworzy złote czasomierze jest  Atlantic Seagold. Zegarek wykonany ze złota to oznaka luksusu i prestiżu, który może skutecznie ubogacić kobiecą, bądź męską stylizację, nadać jej niepowtarzalnego charakteru i klasy. Marka Atlantic stworzyła zegarki skierowane dla zamożnych, eleganckich kobiet i gentlemanów, których stać na sprawienie sobie kosztownego, ale przede wszystkim wyrafinowanego prezentu.

pokaż więcej

Seagold

Tradycja, luksus i renoma zawsze modne w zagarkach Atlantic Seagold

Zegarki z serii Seagold oferowane przez Zegart.pl są wykonane w próbie 14 karat inazej 585 na 1000 częsci czystego złota. Można tu spotkać zarówno złote koperty, jak i w pełni pochodzące z tego cennego kruszcu bransolety. Część spośród prezentowanych przez markę modeli posiada paski wykonane z naturalnej skóry cielęcej w kolorach ciemnego brązu, bądź czerni. Eleganckie, złote koperty w połączeniu z doskonale dobranym odcieniem paska tworzą zegarmistrzowskie arcydzieła, po które sięgają osoby kochające luksus.

Ekskluzywny, wyrafinowany styl złotych zegarków Seagold od Atlantica

Zegarki tej renomowanej, cenionej na świecie marki, mogą okazać się doskonałym prezentem z okazji ważnych rocznic, bądź innych tego typu okazji. Szafirowe, odporne na zarysowania szkła, o które wzbogacono te czasomierze, pozwalają na utrzymanie zegarka w nienagannym stanie przez długi czas. Tarcze zegarków zachowane są w minimalistycznym, stonowanym stylu, ozdabiają je jedynie datowniki, mieszczące się po prawej stronie cyferblatu. Smukłe i delikatne indeksy i wskazówki nadają czasomierzowi subtelności i lekkości. Seria Seagold składa się zegarków ekskluzywnych, w wyrafinowanym stylu, idealnie pasujących do eleganckiego looku, który jest wymagany podczas kameralnych przyjęć, bądź formalnych spotkań.