Zegarki Atlantic Seagold

Złoto zawsze w modzie

Złoto jest materiałem niezwykle cennym i pożądanym zarówno w jubilerstwie, jak i w zegarmistrzostwie. Marką, która tworzy złote czasomierze jest  Atlantic Seagold. Zegarek wykonany ze złota to oznaka luksusu i prestiżu, który może skutecznie ubogacić kobiecą, bądź męską stylizację, nadać jej niepowtarzalnego charakteru i klasy. Marka Atlantic stworzyła zegarki skierowane dla zamożnych, eleganckich kobiet i gentlemanów, których stać na sprawienie sobie kosztownego, ale przede wszystkim wyrafinowanego prezentu.

pokaż więcej

Seagold

Luksus i renoma – Atlantic Seagold

Zegarki z serii Seagold oferowane przez Zegart.pl są wykonane w próbie 14 karat. Można tu spotkać zarówno złote koperty, jak i w pełni pochodzące z tego cennego kruszcu bransolety. Część spośród prezentowanych przez markę modeli posiada paski wykonane z naturalnej skóry cielęcej w kolorach ciemnego brązu, bądź czerni. Eleganckie, złote koperty w połączeniu z doskonale dobranym odcieniem paska tworzą zegarmistrzowskie arcydzieła, po które sięgają osoby kochające luksus.

Ekskluzywny, wyrafinowany styl Atlantików Seagold

Zegarki tej renomowanej, cenionej na świecie marki, mogą okazać się doskonałym prezentem z okazji ważnych rocznic, bądź innych tego typu okazji. Szafirowe, odporne na zarysowania szkła, o które wzbogacono te czasomierze, pozwalają na utrzymanie zegarka w nienagannym stanie przez długi czas. Tarcze zegarków zachowane są w minimalistycznym, stonowanym stylu, ozdabiają je jedynie datowniki, mieszczące się po prawej stronie cyferblatu. Smukłe i delikatne indeksy i wskazówki nadają czasomierzowi subtelności i lekkości. Seria Seagold składa się zegarków ekskluzywnych, w wyrafinowanym stylu, idealnie pasujących do eleganckiego looku, który jest wymagany podczas kameralnych przyjęć, bądź formalnych spotkań.