ROAMER C-LINE

W skład serii C-Line oferowanej przez szwajcarską markę Roamer wchodzą zegarki wykonane z ceramiki, połączonej ze stalą szlachetną. Ceramika to materiał, który słynie z lekkości i jest odporny na zarysowania, a do tego w pełni bezpieczny dla alergików. Roamery z linii C-Line posiadają zarówno kwarcowe, jak i automatyczne mechanizmy. Nowoczesny design w połączeniu ze szwajcarską precyzją działania sprawia, że ceramiczne Roamery cieszą się dużą popularnością wśród miłośników niebanalnych rozwiązań.

pokaż więcej

C-Line

Biżuteryjne zegarki Roamer C-Line

Kobiece zegarki, wchodzące w skład serii C-Line to modele obok których nie sposób przejść obojętnie. Mamy tu do czynienia z czasomierzami łączącymi w sobie klasyczny minimalizm z nutą nowoczesności. Tarcze niektórych modeli ozdobione są przez błyszczące cyrkonie, w miejscach indeksów lub też prawdziwe diamenty. Zegarki serii C-Line to nie tylko przedmioty odmierzające czas, ale także swego rodzaju damska biżuteria. Eleganckie stalowo- ceramiczne bransolety doskonale prezentują się na kobiecym nadgarstku. Roamery serii C-line są zachowane w kolorystyce czerni i bieli, zestawionych z odcieniami żółtego i różowego złota.

Męskie zegarki Roamer C- Line – minimalizm w nowoczesnym wydaniu

Zegarki marki Roamer, należące do linii C-Line dedykowane mężczyznom łączą w sobie klasyczne piękno z nutą nowoczesności i awangardy. Modele wchodzące w skład serii, posiadają okrągłe, cienkie koperty, które z łatwością chowają się pod mankietem koszuli. Czarno- złote zegarki dodadzą charakteru i pazura każdej męskiej stylizacji. Elegancka czarna ceramika doskonale komponuje się z garniturem, czy odświętną koszulą. Tarcze tych ekskluzywnych czasomierzy pokrywają minimalistyczne wskazówki i indeksy godzinowe w postaci kresek oraz datowniki. Po Roamery serii C-Line sięgają mężczyźni w każdym wieku i piastujący różnego rodzaju zawody, w których często obowiązuje formalny look.

Automatyczne zegarki Roamer C-Line

Ceramiczne zegarki Roamer to nie tylko kwarcowe modele, ale także mechaniczne, napędzane ruchem ręki właściciela. Te luksusowe czasomierze posiadają wysokiej klasy szwajcarskie mechanizmy, które posiadają ok. 40 godzinną rezerwę chodu i nie wymagają okresowej wymiany baterii, co jest bardzo wygodne. Tarcze automatów marki Roamer zdobi widowiskowa komplikacja Open Heart, przez którą można obserwować pracę mechanizmu zegarka. Automatyczne Roamery serii C-Line znakomicie prezentują się na męskim nadgarstku, zachwycając nie jedno wprawne oko i budząc podziw i zazdrość otoczenia.