Zegarki Atlantic Seaflight

Zegarki Atlantic Seaflight inspirowane lotnictwem

Zegarki Atlantic Seaflight to modele nawiązujące stylistyką do zegarków w typie pilot, aviator. Są to czasomierze skierowane dla fanów historii i klasycznego stylu zegarków lotniczych i militarnych. Czasomierze z tej serii przypadną do gustu niejednemu ceniącemu luksus i wyrafinowany styl mężczyźnie. Z powodzeniem ożywią i podkreślą każdą casualową, bądź formalną stylizację.

pokaż więcej

Seaflight

Lotniczy styl połączony ze szwajcarską niezawodnością w zegarkach serii Seaflight marki Atlantic

Mamy tu do czynienia z modelami zarówno na stalowych, wytrzymałych bransoletach, jak i zmatowione, co nadaje czasomierzowi militarnego charakteru i pazura. Hipnotyzujące tarcze, ze wskazówkami w kształcie śmigieł samolotu oraz indeksy w postaci słupków przyciągają spojrzenia i nadają czasomierzowi oryginalnego charakteru. 

Pod głównymi indeksami zostały umieszczone także okrągłe, które pokryto powłoką zwaną Neobrite, dzięki której użytkownik ma możliwość odczytywania godziny w ciemności. Zegarki z serii Seaflight posiadają wodoodporność na poziomie 50m, co umożliwia np. branie prysznica w zegarku, bądź pływanie. Do zachowania lepszej szczelności koperty służy także dokręcany dekielek. Szkiełka Atlantików są szafirowe, odporne na zarysowania, co pozwala miłośnikowi czasomierza cieszyć się jego nieskazitelną przejrzystością i doskonałym wyglądem przez długi czas. Wspaniały, oryginalny wygląd nawiązujący do stylu lotniczego sprawia, że seria Seaflight cieszy się ogromną popularnością wśród koneserów szwajcarskich zegarków na całym świecie.

Skeleton – limitowane zegarki Atlantic Seaflight

 Do serii Seaflight zaliczyć można zarówno czasomierze kwarcowe, jak i mechaniczne, nakręcane za pomocą koronki. Przykładem zegarków o ręcznym naciągu są tzw. Skeletony, które powstały jako edycja limitowana. Są to zegarki stworzone jedynie w liczbie 188 egzemplarzy i charakteryzujące się tarczą ukazującą wnętrze zegarka. Model ten jest nie lada gratką dla kolekcjonera szukającego unikatowych zegarmistrzowskich perełek.