ROAMER DEEP SEA 200

Marka Roamer przygotowała ciekawą ofertę zegarków typu diver. Należą do niej czasomierze o wysokiej klasie wodoszczelności – 200m, które nadają się do nurkowania i uprawiania różnego rodzaju wodnych sportów. Czasomierze serii Deep Sea 200 są wykonane przy użyciu najnowocześniejszych technologii i z wysokogatunkowych materiałów, po to, by zadbać o twoje bezpieczeństwo pod wodą.

Zegarki dla nurków Roamer Deep Sea 200

Czasomierze w typie diver marki Roamer zostały wyposażone w wyraźne i przejrzyste tarcze, po to by być czytelnymi pod wodą. Oprócz fluoroscencyjnych wskazówek i indeksów, tarcze szwajcarskich diverów zdobi symbol falowanych linii, nawiązujących do wodnego środowiska.

pokaż więcej

Deep Sea 200

Cyferblaty zegarków dla nurków Deep Sea 200 występują w czterech odcieniach: srebra, czerni, granatu i pomarańczu. Wszystkie modele serii łączy obecność pomarańczowego zakończenia sekundnika. Zegarki typu diver od Roamera posiadają lewostronnie obracany pierścień, który służy do odmierzania przystanków dekompresyjnych. Na szczycie pierścienia twórcy marki zastosowali okrągły, fluoroscencyjny punkt, ułatwiający pomiary. Aby ułatwić posługiwanie się lunetą, Roamer zastosował ząbkowane brzegi, co zapewnia pewny uchwyt podczas zwiedzania podwodnych głębin.

Wysoka jakość zegarków Roamer Deep Sea 200

Zegarki oferowane przez szwajcarską markę Roamer zostały osadzone na stalowych, wytrzymałych bransoletach. Poza tym modele posiadają szafirowe, odporne na zarysowania szkiełka. Czasomierze serii Deep Sea 200 są wyposażone w szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda kaliber 515- A1C3, słynący z doskonałej dokładności i precyzji działania. Wysoka wodoodporność – 200m modeli wymaga okresowej wymiany baterii tylko w autoryzowanych punktach zegarmistrzowskich, po to by zegarek nie stracił wodoszczelności.

Zegarki Roamer Deep Sea 200 stworzone dla aktywnych

Seria zegarków Deep Sea 200 jest stworzona dla aktywnie spędzających czas mężczyzn. Modele diverów marki Roamer posiadają masywne koperty, o średnicy 43 mm, które wygodnie przylegają do każdego męskiego nadgarstka. Pewność i stabilność noszenia zapewniają stalowe bransolety, składające się z pełnych ogniw, mające motylkowe zapięcia. Zabezpiecza to przed przypadkowym rozpinaniem się czasomierza. Zegarki Roamer Deep Sea 200 są wyrazem nie tylko doskonałego szwajcarskiego kunsztu, ale także wyrafinowanego designu. Czasomierze te znakomicie prezentują się w zestawieniu z codzienną, męską stylizacją. To modele zegarków stworzone dla odważnych, nie bojących się wyzwań mężczyzn, którzy aktywnie spędzają czas i oczekują od swojego czasomierza niezawodności.