ROAMER CHRONOGRAPH

Szwajcarska marka zegarkowa Roamer nie zapomniała również o osobach preferujących sportowy styl, tworząc specjalnie dla nich serię Chronograph. Mamy w tej grupie modele czasomierzy wzbogaconych o funkcję chronografu, który przydaje się podczas uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportowych itp. Chronograf służy do odmierzania odcinków czasu i oprócz funkcji użytkowej stanowi także ozdobę, dodając tarczom czasomierzy oryginalnego wyglądu.

Zegarki Roamer Chronoraph dopełnieniem codziennego stroju

Zegarki Roamer Chronograph to głównie męskie modele. Czasomierze te zostały wykonane z najwyższej jakości szwajcarskich materiałów i przy użyciu wysokiej klasy kwarcowych mechanizmów.

pokaż więcej

Chronograph

Zegarki z chronografem w zależności od modelu posiadają wytrzymałe, ogniwkowe bransolety oraz eleganckie, skórzane paski. Tarcze szwajcarskich czasomierzy z funkcją chronografu zdobi dodatkowo funkcja datownika. Seria zegarków Roamer Chronograph to grupa praktycznych modeli, które podkreślą oryginalny styl każdej codziennej męskiej stylizacji. Oryginalna kolorystyka i znakomita szwajcarska jakość zachęca do przyjrzenia się tej serii zegarków.

Szwajcarska jakość i oryginalny design zegarków Roamer Chronoraph

Zegarki Roamer z funkcją chronografu zostały wykonane przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Modele te opierają się na słynących ze szwajcarskiej precyzji działania kwarcowych mechanizmach, które należą do najpopularniejszych w zegarmistrzostwie. Co więcej zegarki serii Roamer C-Line posiadają wytrzymałe, stalowe bransolety, które pewnie trzymają się na nadgarstku. Dominuje tu kolorystyka srebra, złota i czerni. Tarcze czasomierzy z funkcją chronografu są zachowane w barwach bieli, czerni, granatu, czy m. in. butelkowej zieleni. Roamery z linii Chronoraph są wyposażone w szafirowe, odporne na zarysowania szkła oraz wodoodporność 50 i 100m, co chroni modele przed uszkodzeniem, podczas np. pływania.

Roamer Chronograph idealnym zegarkiem na prezent

Szukając trafionego prezentu dla bliskiej osoby, warto przyjrzeć się modelom oferowanym przez Roamera w serii Chronograph. Modele wchodzące w skład tej linii nadają się dla każdego, ceniącego ekskluzywne szwajcarskie czasomierze mężczyzny, w każdym wieku. Roamer z chronografem może być ofiarowany na prezent zarówno dla młodego chłopaka np. z okazji 18. urodzin, jak i dojrzałego mężczyzny, z okazji np. przejścia na zasłużoną emeryturę. Zegarek z chronografem zachwyci swym pięknem niejednego pana, a w połączeniu ze spersonalizowanym grawerunkiem stanie się cenną pamiątką na lata.