Zegarki Timex Weekender męskie i damskie

Timex Weekender – młodzieżowe zegarki w oryginalnym stylu

Seria zegarków Timex Weekender powstała z myślą o młodych osobach, które od zegarka oczekują nie tylko czasomierza, ale też modnego gadżetu. Są to zegarki młodzieżowe pełne wielu kolorów i wzorów, dzięki czemu ułatwiają użytkownikom kreowanie własnego wizerunku i umożliwiają pokazanie własnego ja. Są to zegarki stworzone dla każdego, kto ceni sobie wygodę i komfort.

pokaż więcej

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Weekender

Różnorodność kolorów i wzorów – amerykańskie zegarki od Timex’a 

Po zegarki Timex Weekender sięgają najczęściej młodzi ludzie, którzy lubią zmiany i różnobarwny styl. Timex oferuje im czasomierze posiadające skórzane i parciane paski typu Slip-Thru, które można łatwo wymienić.

Niektóre z nich mają ciekawe wzory typu: prążki, kropki lub kwiaty itp. Tego typu zegarki idealnie nadają się na sezon wiosenno- letni, gdzie dominują ciepłe i żywe kolory. Seria Timex Weekender charakteryzuje się czasomierzami z czytelnymi tarczami, na których widnieją wyraźne indeksy i wskazówki. Niektóre modele są dodatkowo wyposażone w chronografy, mierzące czas z dokładnością do dziesiątych części sekundy. Timex’y z serii Weekender posiadają funkcję podświetlenia tarczy zwaną Indiglo oraz mineralne, odporne na uderzenia szkiełka. Zegarki te pasują doskonale zarówno do codziennych stylizacji, jak i do tych bardziej formalnych, eleganckich. Sięgają po nie kobiety, mężczyźni, a nawet dzieci.