złote zegarki dla kobiet

Zegarek złoty - luksus i oznaka zamożności

W ofercie zegart.pl posiadamy zegarki złote przeznaczone dla kobiet. Są to czasomierze wykonane ze złota próby 585 lub 750. Złoto jest kruszcem deficytowym i niezwykle pożądanym na całym świecie. Jest cenne i piękne, przez co zyskało ogromną popularność nie tylko w jubilerstwie, ale także w zegarmistrzostwie. Zegarki złote cieszą się uznaniem miłośniczek zegarków z każdego zakątka globu. Większość z nich to panie zamożne, dystyngowane, które mogą sobie pozwolić na luksus posiadania tak cennego zegarka. Jest on w tym wypadku nie tylko zegarkiem, ale swego rodzaju inwestycją i elementem biżuterii.

pokaż więcej

Zegarki złote

Nienaganna jakość

Zegarki złote dla kobiet oferowane przez nasz sklep internetowy to głównie modele należące do marki Atlantic z serii Seagold. Czasomierze te charakteryzują się kopertami wykonanymi ze złota w próbie 14 karat. Modele zegarków złotych posiadają skórzane paski wykonane z najlepszych włoskich skór, z niezwykłą precyzją i starannością. Żółty kolor tarczy podkreślony jest przez ciemno- brązowe, czasem czarne paski. Wszystko z zachowaniem wyszukanego smaku, po to by przypaść do gustu niejednej miłośniczce eleganckiego, wyrafinowanego stylu. Zarówno koperty, jak i klamerki, czy bransolety zegarków są wykonane ze szczerego złota. Tarcze  złotych czasomierzy są zwykle zachowane w stonowanym, minimalistycznym stylu, zdobią je jedynie datowniki, bądź diamenciki, czy kryształki.

Zrób prezent ukochanej kobiecie - wybierz zegarek ze złota

Zegarek złoty damski może okazać się idealnym prezentem, który będzie towarzyszył kobiecie przez długie lata. Często czasomierze złote kupowane są z myślą o Ślubach, Komuniach, czy chociażby urodzinach ukochanej osoby. Czasem tego typu prezenty są przekazywane z pokolenia na pokolenie, zyskując tym samym swoją wartość. Co więcej do zegarka złotego zakupionego w zegart.pl polecamy także darmowy, spersonalizowany grawer.