Zegarki Atlantic Seapair

Atlantic Seapair – seria zegarków stworzona dla par

Zegarki Atlantik neleżące do serii Seapair to modele stworzone z myślą o szczęśliwych parach, które chcą posiadać zegarki idealnie do siebie pasujące, różniące się jedynie wielkością. Zegarki stworzone dla kobiet, jak łatwo się domyślić, charakteryzują się mniejszymi tarczami w stosunku do czasomierzy męskich. Jedne i drugie wizualnie są praktycznie identyczne.

pokaż więcej

Seapair

Seapair to klasyka i elegancja w jednym od Atlantica

Czasomierze linii Seapair są zachowane w klasycznym, eleganckim stylu. Posiadają one szafirowe, odporne na zarysowania szkła, które pozwalają na długo zachować zegarek w nienagannym stanie. Modele oferowane przez Atlantika posiadają zarówno stalowe, wykonane z należytą starannością bransolety, jak i skórzane paski. Dominują tu klasyczne barwy m.in. złoto, srebro, brąz, czerń. Tarcze zegarków zachowane są w stonowanym, minimalistycznym stylu, zdobią je niekiedy datowniki. W damskich modelach można zaobserwować także delikatne cyrkonie, które dodają zegarkowi dziewczęcego uroku i błysku.

Idealny pomysł na prezent ślubny zegarka Atlantic Seapair

Atlantiki z serii Seapair to czasomierze wykonane z najlepszej jakości, szwajcarskich materiałów, dzięki czemu z powodzeniem mogą służyć swoim użytkownikom przez wiele lat. Możliwość sparowania zegarków  to ciekawy pomysł na przygotowanie ślubnego prezentu, gdzie zarówno żona jak i mąż będą posiadać ten sam model, tylko w dopasowanej do ich nadgarstków wersji.  W połączeniu ze spersonalizowanym na czasomierzach grawerem, zegarki te staną się oryginalną pamiątką i niezapomnianym podarunkiem, z którym obdarowani nie zechcą się rozstawać zarówno na co dzień, jak i od święta.