Zegarek męski Orient Star

Zegarki Orient Star

Orient Star - ekskluzywna linia czasomierzy

Orient Star to ekskluzywna linia czasomierzy japońskiego producenta, marki Orient. Charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania (made in Japan), ponadprzeciętnym doborem materiałów i dbałością o każdy szczegół. Zegarki Orient Star z powodzeniem konkurują z czasomierzami szwajcarskimi, są piękne, długowieczne i niezawodne. Firma Orient Watch Co. została założona w 1950 roku w Tokio jako producent zegarków naręcznych. Korzeniami sięga 1901 roku, wtedy to Shogoro Yoshida, założyciel, otworzył hurtownię zegarków w Ueno, handlowej dzielnicy w Tokio. W 1950 roku jako  „Orient” uruchomiono produkcję zegarków. Główną strategią marki jest produkcja zegarków, skupiając się na prestiżowych, wysokiej jakości zegarkach mechanicznych o napędzie automatycznym. Równolegle Orient ma w portfolio ofertę zegarków kwarcowych.

Od czasu założenia w 1950 roku, firma Orient zaangażowała się głównie w konstruowanie mechanicznych zegarków i produkcję i udoskonalanie słynnych własnych mechanizmów In-House. Wraz z popularnymi modelami takimi jak "Grand Prix 100" (1964), "Fineness" ( 1967 ) czy "Power Reserve" (1996) zegarki marki Orient są zawsze na czele rozwoju technologicznego. Jakość wykonania mechanicznych Orientów jest niespotykanie wysoka, na tle konkurencji firma wypada doskonale. Same zegarki są długowieczne, dopracowane i w swych formach klasyczne na tyle, że epatują solidnością i budzą zaufanie.

pokaż więcej

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Orient Star

Orient Star Classic - oznaką wyrafinowanej prostoty i elegancji

W obrębie marki Orient wyróżnić można jej gałąź zwaną Orient Star. Należą do niej najbardziej prestiżowe i najdoskonalsze modele marki, które zapadają w pamięć nie jednemu miłośnikowi zegarków. Orient Star to zegarki,spośród których wyróżnić można kilka serii m.in. linię Classic, w skład której wchodzą czasomierze zachowane w klasycznym, minimalistycznym stylu. Jedynymi dodatkami zdobiącymi tarczę są datowniki, bądź wskaźniki rezerwy chodu. Zegarki te cechuje prostota, elegancja i wyrafinowany styl, dzięki którym Orienty są wybierane przez rzesze gentlemanów na całym świecie.

Orient Star Open Heart – zegarki tworzone z sercem

Inną linię Orient Star stanowią zegarki z wcześniej wspomnianą funkcją Open Heart. Modele te posiadają starannie wypolerowane szkiełka,  idealnie ukazując szczegóły widoczne na tarczy zegarka. Orient Star Open Heart to zegarki najwyższej jakości, z duszą, które od pierwszego założenia stają się najlepszym przyjacielem właściciela.

Dla fanów podniebnych podróży – Orient Star GMT

Orient Star nie zapomniał też o gentlemanach aktywnie działających w różnych biznesowych branżach, którzy ,,latają po świecie". Dla nich powstała seria Orient Star GMT. Zegarki te pozwalają na odczyt godziny z trzech stref czasowych, przez co miłośnik wojaży zawsze będzie wiedział która jest aktualnie godzina w różnych częściach globu.