ROAMER SKELETON

Interesującą grupę zegarków marki Roamer stanowią Skeletony. Są to czasomierze, których mechanizm jest widoczny i usytuowany w centralnym miejscu na tarczy. Dzięki temu każdy miłośnik automatycznych czasomierzy może przyglądać się tzw. ,,sercu zegarka”, które bija na jego oczach. Po linię Roamer Skeleton chętnie sięgają zwolennicy klasycznego szwajcarskiego zegarmistrzostwa. Zegarek w typie skeleton to wisienka na torcie każdego kolekcjonera ekskluzywnych czasomierzy.

pokaż więcej

Skeleton

Zegarki z duszą – Roamer Skeleton

Roamer Skeleton to linia zegarków, które opierają się na wysokiej klasy automatycznym mechanizmie ETA 2824-2, ładującym się wraz z ruchem ręki właściciela. Modele posiadają około 42 godzinną rezerwę chodu, co daje wygodę użytkowania. Do wyprodukowania serii Skeleton twórcy marki użyli najwyższej jakości szwajcarskich materiałów. Eleganckie bransolety tych oryginalnych czasomierzy zostały wykonane z wysokogatunkowej stali szlachetnej, odpornej na rdzę i niekiedy złoconej. Niektóre Skeletony posiadają wytrzymałe, doskonałej jakości skórzane paski, które dopasowują się do każdego nadgarstka. Hipnotyzujące, ażurowe tarcze Roamerów z linii Skeleton wzbudzają podziw otoczenia i zaskakują swym pięknem.

Zegarek Roamer Skeleton – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Męskie zegarki Roamer Skeleton za sprawą swej oryginalnej stylistyki cieszą się powodzeniem wśród miłośników wysokiej klasy, szwajcarskich czasomierzy. Modele te znakomicie prezentują się w zestawieniu z odświętną, elegancką stylizacją. Unikalne zegarki Roamer Skeleton doskonale nadają się na prezent dla ceniącego ekskluzywne dodatki gentlemana. Znakomita szwajcarska jakość i wyrafinowany, nietuzinkowy design tworzą duet idealny.

Szwajcarska jakość i niezawodność czasomierzy Roamer Skeleton

Skeletony marki Roamer stanowią odzwierciedlenie szwajcarskiego, zegarmistrzowskiego kunsztu. Są to czasomierze, których niezawodne automatyczne mechanizmy mogą działać bezawaryjnie przez długie lata. Co więcej każdy model został wyposażony w twarde, szafirowe szkiełko, z powłoką antyrefleksyjną, które jest odporne na zarysowania. Skeletony oferowane przez markę Roamer posiadają wodoodporność oscylującą na poziomie 50m, co chroni modele przed zachlapaniem podczas np. deszczu, czy podczas brania prysznica.