Zegarki Atlantic Seahunter

Atlantic Seahunter – zegarki dla myśliwych na każdą okazję

Zegarki dostępne w naszym sklepie internetowym Zegart.pl należące do serii Seahunter to modele zachowane w eleganckim, klasycznym stylu. Znaleźć tu można czasomierze skierowane zarówno dla mężczyzn preferujących formalny, biznesowy styl, jak również dla tych, którzy wolą bardziej casualowe stylizacje. Każdy wśród oferty Atlantica może zaopatrzyć się w odpowiedni dla siebie model.     

pokaż więcej

Seahunter

Najwyższa jakość, precyzja czasu i wytrzymałość na polowaniu - czyli Seahunter od Atlantica w akcji

Atlantic Seahunter oferuje swoim klientom zegarki, których bransolety wykonane są zarówno ze stali nierdzewnej, jak i z wytrzymałego i hipoalergicznego tytanu. Są to materiały niezwykle wygodne i trwałe, dzięki czemu użytkownik może korzystać z zegarka bez poświęcania mu specjalnej uwagi. Bransolety zegarków są zachowane w klasycznych kolorach złota i srebra. Duża część modeli posiada także skórzane paski (głównie czarne, brązowe), które w połączeniu z odpowiednio dobranym kolorem tarczy dodają czasomierzowi niespotykanego charakteru i klasy. Charakterystyczną cechą, po której można poznać serię Seahunter jest połyskujące obramowanie występujące na tarczy, które w zależności od modelu może być srebrne, bądź złote. Atlantiki Seahunter posiadają wodoodporność na poziomie 100 metrów, dzięki czemu można w nich pływać lub nawet nurkować bez akwalungu. Cechą rozpoznawczą serii Seahunter są datowniki umiejscowione na wysokości godziny czwartej.  Wszystkie modele posiadają szafirowe, odporne na zarysowania szkiełka.

Luksusowy podarunek i drogocenna pamiątka zegarków Atlantic Seahunter

Zegarki Atlantic to luksusowe czasomierze, które doskonale nadadzą się na prezent dla miłej naszemu sercu osoby. W połączeniu z grawerem oferowanym przez Zegart.pl bezpłatnie, mogą stać się niezwykle cenną pamiątką. Luksus i prestiż, z którym kojarzona jest marka Atlantic sprawia, że cieszy się ona wciąż niesłabnącą popularnością wśród miłośników szwajcarskich czasomierzy z całego świata.