Zegarki męskie Seiko Prospex

Seiko Prospex – innowacyjne zegarki i dążenie do perfekcji

Dla miłośników sportów i różnego rodzaju outdoorowych aktywności, Seiko stworzyło serię o nazwie Prospex. W jej skład wchodzą zegarki sportowe, które zaprojektowano przy użyciu najlepszej jakości mechanizmów i tworzyw. Wszystko po to, by miłośnicy aktywnego spędzania czasu mogli korzystać z zegarka w każdych warunkach. Marka Seiko wciąż dąży do doskonałości, tworząc modele innowacyjne i bogate w specjalistyczne funkcje.

pokaż więcej

Prospex

Seiko Prospex Diver’s i PADI – sportowe zegarki dla nurków

Seiko Prospex można podzielić na trzy zasadnicze grupy: zegarki dla nurków, lotników  i miłośników przygód na lądzie. Do pierwszej z grup zaliczyć można czasomierze zwane Seiko Diver’s, które zostały stworzone z myślą o osobach nurkujących na mniejsze głębokości. Mamy tu do czynienia z zegarkami o wodoszczelności 200m, które posiadają charakterystyczny, sportowy design. Zegarki typu diver są projektowane zarówno na stalowych bransoletach, jak i wytrzymałych paskach z tworzyw sztucznych. Japońska marka stworzyła także zegarki dla profesjonalnych nurków, których wodoszczelność wynosi nie mniej niż 300m – Seiko PADI. Powstały one w skutek współpracy z międzynarodową organizacją, która zajmuje się szkoleniem nurków.

Zegarki lotnicze dla miłośników podniebnych podróży

Zegarki Seiko Prospex są dedykowane także miłośnikom wysokich lotów i osobom spędzającym czas w powietrzu. Zegarki lotnicze tej japońskiej marki są bezawaryjne i naszpikowane szeregiem specjalistycznych funkcji. Posiadają mechanizm solarny, napędzany energią ze światła słonecznego. Pozwala to korzystać z czasomierza bez obawy o wyczerpanie baterii. Zegarki lotnicze od Seiko mają m.in. pierścień logarytmiczny i precyzyjny stoper, które są niezbędne podczas latania samolotem. Ponadto czasomierze te są sterowane radiowo i mają funkcję auto kalibracji. Po zegarek lotniczy Seiko Prospex sięgają mężczyźni, którzy oczekują od czasomierza niezawodności i precyzji.

Outdoorowe zegarki od Seiko Prospex

Kolejny typ zegarków należących do serii Seiko Prospex stanowią czasomierze przystosowane do ekstremalnych, lądowych wypraw. Są tu outdoorowe zegarki z wyraźnymi i przejrzystymi tarczami, które posiadają podziałkę kierunków świata umieszczoną na bezelu. Dzięki tej funkcji użytkownik zegarka z pewnością nie zgubi się w terenie i trafi bezpiecznie do domu. Zegarki Seiko Prospex przystosowane do aktywności na lądzie posiadają zarówno stalowe bransolety, jak i skórzane i silikonowe paski. Każdy miłośnik japońskich czasomierzy znajdzie w obrębie serii odpowiedni dla siebie model.