Zegarki Atlantic Speedway Royal

Prędkość w stylu vintage czyli królewski zegarek Atlantic Speedway Royal

Atlantiki należące do serii Speedway Royal to modele zachowane w oryginalnym, designerskim stylu - retro, do którego niejeden miłośnik czasomierzy chętnie wraca pamięcią. Niektóre zegarki  wchodzące w skład tej linii to typowe, klasyczne ,,garniturowce”, które charakteryzują się stonowanym, spokojnym stylem. Inne z kolei to czasomierze wyraziste, stworzone z nutką ekstrawagancji i oryginalności.  Każdy modny mężczyzna znajdzie wśród modeli oferowanych przez szwajcarską markę coś dla siebie.

pokaż więcej

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Speedway Royal

Wyjątkowy i nietuzinkowy zegarek serii Speedway Royal od Atlantic

Czasomierze Speedway Royal są projektowane zarówno na stalowych bransoletach, jak i na skórzanych paskach. Występują one w odważnych, jaskrawych kolorach, które dodają czasomierzom ekstrawagancji i pazura. Tarcze zegarków często oprócz datownika zdobi  wskazówka pokazująca godzinę w czasie 24- godzinnym. Zegarki z serii Speedway Royal posiadają

wysokiej klasy szwajcarskie mechanizmy kwarcowe, dzięki którym modele te są niezawodne i służą swoim użytkownikom przez wiele lat. Ponadto czasomierze te posiadają szafirowe, odporne na zarysowanie szkiełka, które mimo upływu lat zawsze doskonale prezentują się na ręku właściciela. Atlantiki serii Speedway Royal posiadają wodoodporność na poziomie 50m, co umożliwia np. branie prysznica z zegarkiem, bądź pływanie powierzchniowe np. w basenie.

Luksusowy prezent dlamężczyzny czyli zegarek Atlantic SpeedwayRoyal

Eleganckie i oryginalne wzory szwajcarskich zegarków oferowanych przez Atlantika są chętnie wybierane przez koneserów czasomierzy z całego świata. Ponadczasowy, uniwersalny styl łączy się tu z nutką szaleństwa i ekstrawagancji. W połączeniu z korzystną ceną oferowaną przez Zegart.pl Atlantiki serii Speedway Royal mogą stać się doskonale trafionym prezentem dla mężczyzn w każdym wieku.