sportowe zegarki dla kobiet

Sportowe zegarki - uwielbiane przez żywiołowe kobiety

Obecnie panuje moda na aktywny tryb życia. Jesteśmy z każdej strony otaczani informacjami dotyczącymi zdrowego odżywiania, różnego rodzaju diet, czy zachęcani do uprawiania sportu. Aktywność fizyczna to w dzisiejszym świecie ważna sprawa, do której także namawiamy, gdyż pozwala na odstresowanie, zapewnia zdrowie i smukły wygląd. Pomocnymi przy uprawianiu wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej stają się sportowe zegarki damskie. Są to czasomierze skierowane do kobiet lubiących dobrze wyglądać i czuć się pewnie podczas różnych czynności. Zegarki sportowe ułatwiają kobietom mierzyć przebyte kilometry, czy np. spalone kalorie podczas ćwiczeń. Każda aktywna kobieta znajdzie wśród oferowanych przez zegart.pl czasomierzy swojego ulubieńca, z którym nie zechce się rozstać.

pokaż więcej

Zegarki sportowe

Jaki zegarek wybrać do danej aktywności fizycznej?

Zegarki damskie sportowe posiadają szereg ułatwiających codzienne aktywności funkcji. Należą do nich m.in. krokomierze, stopery, pulsometry, wysokościomierze, kompasy i inne przydatne funkcje. Każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie. Oferujemy w naszym sklepie ogromną ilość zegarków, które z powodzeniem można dopasować do określonego stylu życia. Panie kochające fitness, z pewnością będą wdzięczne za funkcje stopera, krokomierza, czy pulsometru. Z kolei kobiety ceniące sobie wspinaczki górskie, bądź leśne wędrówki chętnie zaznajomią się z zegarkami posiadającymi funkcje kompasu, czy barometru. Dla kobiet, które aktywnie spędzają czas na wysokości, podczas lotów samolotem, lub zwiedzając świat w inny sposób, przygotowaliśmy zegarki posiadające funkcję GPS, dzięki której będą dokładnie znały godzinę, niezależnie od strefy czasowej w której obecnie się znajdują. Miłośniczkom żeglarstwa z pomocą przyjdą zegarki sportowe posiadające kompasy, bądź fazy księżyca, czy pływy morskie.

Kolorowy zawrót głowy - zegarki sportowe damskie

Zegarki sportowe dla kobiet cechuje wielobarwność i kreatywne podejście do tematu. Są to zegarki w różnych kolorach, od czerni, przez biele, brązy, aż do kolorów bardziej żywych i oryginalnych jak np. błekity, zielenie itp. Kolorowe, żywe barwy zachwycają niejedną lubiącą sportowy styl kobietę. To ciekawa propozycja dla pań, które lubią dobrze wyglądać podczas uprawiania sportu. Zegarki o sportowym charakterze podkreślą każdą casualową stylizację.

Kobiece zegarki sportowe są tworzone zarówno na gumowych, silikonowych paskach, jak również na stalowych bransoletach. Czasem także spotkać możemy zegarki na paskach skórzanych. Wszystkie te typy zegarków są zaprojektowane z najlepszej jakości materiałów, które umożliwiają uprawianie sportu bez skrępowania ruchów, dając tym samym wygodę i komfort użytkowania. Zegarki damskie sportowe to modele w przeważającej częsci kwarcowe, ładowane baterią. Niektóre z nich są ładowane za pomocą ruchu ręki - automaty, bądź za pomocą energii słonecznej - zegarki solarne. Zegarki damskie oferowane przez nasz sklep internetowy posiadają wysoką wodoodporność na poziomie 100, 200m. Umożliwia to wykonywanie sportów związanych z akwenami wodnymi np. pływanie, czy nurkowanie.

Kobiece zegarki dla miłośniczek joggingu

W obrębie kategorii sportowych zegarków wyróżnić można modele stworzone z myślą o kobietach uprawiających jogging. Wspomnieć tu należy o zegarkach oferowanych przez Casio Baby- G, które posiadają funkcje krokomierza (steptracker) Pozwala on zmierzyć pokonany dystans i określić czas trwania aktywności fizycznej. Dzięki funkcji Bluetooth biegaczka może zsynchronizować zegarek z aplikacją w telefonie. Jest to ogromne ułatwienie dla kobiet, które chcą śledzić tempo swojej aktywności, monitorować osiągane wyniki. Zegarki Baby- G są odporne na trudne warunki i wszelkiego rodzaju wstrząsy, co daje pewność i niezawodność podczas treningu. Każda miłośniczka aktywnego trybu życia znajdzie wśród modeli oferowanych przez zegart.pl coś dla siebie. Bogactwo kolorów i wzorów skutecznie ożywi każdą sportową, casualową stylizację.