open heart zegarki dla mężczyzn

Open heart - zegarki z sercem i duszą

Zegarki męskie z komplikacją Open heart to modele, które posiadają na tarczy charakterystyczne wycięcie, przez które da się zaobserować pracę mechanizmu zegarka. Funkcja ta jest spotykana najczęściej w eleganckich, klasycznych zegarkach męskich. Występowanie jej w danym modelu świadczy o prestiżu marki, dodaje niepowtarzalnego charakteru i uroku. W ofercie naszego sklepu internetowego mamy szeroki wybór zegarków męskich z funkcją Opean heart. Są to między innymi czasomierze wchodzące w skład takich marek jak np. Orient, Orien Star, czy Seiko. Posiadają one mechanizmy automatyczne - nakręcane ruchem ręki, bądź mechanicznie nakręcane za pomocą koronki zegarka.

pokaż więcej

Zegarki open heart

Przykłady czasomierzy z komplikacją Open heart

Przykładem zegarków męskich z komplikacją Open heart są czasomierze oferowane przez markę Orient, zwane Bambino Open heart. Czasomierze te posiadają wypukłe tarcze, ozdobione przez element odkrywający mechanizm, który mieści się na cyferblacie. ,,Otwarte serce" zegarka jest znakiem rozpoznawczym marki Orient. Inne zegarki, które mamy w ofercie posiadające tę komplikacje to modele tworzone przez Seiko.  Zegarki z elementem Open heart posiadają specjalnie wypolerowane szkiełka, po to by aby szczegóły widoczne na tarczy były bardziej wyraźne. Męskie zegarki open heart, to zegarki z duszą, które przypadną do gustu niejednemu miłośnikowi elegancji i wyszukanego stylu.

Męskie zegarki open heart

Skeletony - oryginalne zegarki dla fanów nietuzinkowych rozwiązań

Istnieją również zegarki, w których tarcza jest bardzo mocno ażurowana, przez co widać znaczną część mechanizmu, zwane Skeletonami. Pozwala to na prześwietlenie na wylot wnętrza zegarka, nadając tym samym czasomierzowi oryginalnego, unikatowego wyglądu. Jest to propozycja dla panów ceniących nietuzinkowe rozwiązania i wyrafinowany styl. Z zegarkiem typu Skeleton nie sposób zostać nie zauważonym. Przykładami zegarków tego typu, dostępnymi w naszym sklepie, są czasomierze należące do marki Adriatica, bądź Atlantic.