ZEGARKI DAMSKIE CITIZEN

Citizen to marka, która nie boi się oryginalnych rozwiązań. Modele damskich zegarków cieszą się ogromną popularnością za sprawą swojej doskonałej jakości i eleganckiego designu. Kobiece zegarki Citizen posiadają nowatorską technologię Eco- drive, która polega na ładowaniu czasomierza za pomocą energii słonecznej. Pozwala to na użytkowanie zegarka przez lata, bez obaw o okresowe zmiany baterii. Oprócz modeli czasomierzy damskich Eco-drive Citizen oferuje swoim miłośniczkom również modele kwarcowe. Wysoka jakość materiałów oraz dbałość o każdy szczegół sprawia, że po Citizena sięgają chętnie kobiety w różnym wieku. Jest to marka znana i ceniona na całym świecie.

pokaż więcej

Damskie Citizen

Elgancja i wyrafinowany styl zegarków damskich Citizen

Po zegarek damski marki Citizen chętnie sięgają kobiety, które oczekują od czasomierza doskonałej jakości i eleganckiego wyglądu. Modele oferowane przez japońską markę posiadają wytworne bransolety wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, w kolorach żółtego i różowego złota oraz srebra. Można wśród nich wyróżnić bransolety ogniwkowe oraz w typie mesh. Dodają one zegarkom delikatnego, biżuteryjnego charakteru. Tarcze niektórych zegarków damskich Citizen pokrywa masa perłowa i mieniące cyrkonie oraz datowniki. Kobiece zegarki Citizen ubogacą każdą wytworną, damską stylizację.

Nowatorskie rozwiązanie Eco-drive w zegarkach damskich Citizen

Specjalnie na własne potrzeby marka Citizen stworzyła technologię Eco-drive, która jest niezwykle porządaną funkcją w zegarmistrzostwie. Polega ona na ładowaniu akumulatora zegarka za pomocą światła przy pomocy skonstruowanych pod tarczą paneli słonecznych. Damskie solarne Citizeny posiadają aż sześciomiesięczną rezerwę chodu. Technologia Eco- drive pozwala na czerpanie radości z użytkowania zegarka bez okresowych wizyt u zegarmistrza, w celu zmiany baterii.

Zegart.pl – autoryzowany sklep marki Citizen

Dostępne w sklepie zegarki damskie są oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora. Każdy model posiada 2 lata gwarancji. Do każdego zegarka dodajemy instrukcję w języku polskim oraz oryginalne pudełko i torebkę.